banner247

Bursa'da yangın faciası: 4 ölü

Bursada yaşnan iki ayrı olay

Bursa'da yangın faciası: 4 ölü
Bursa ' nın Gemlik ilçesi'nde bir evde çıkan yangında aynı aileden 2 si çocuk kişi dumandan zehirlenerek hayatlarını kaybetti

GEMLİK/DHA

Yine Bursada yaşanan başka bir olayda ise;
Bursa'da doğalgaz bomba gibi patladı

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde bir evde bulunan kombinin patlaması nedeniyle mahalle sakinleri korku dolu anlar yaşadı.

Aynı aileden 3 kişinin yaralandığı patlamada 10 ev ve 4 araç hasar gördü.Bağlarbaşı Mahallesi Volkan Sokak'ta ki olay, Basri Balkan'ın'ın (30) evinde sabah saat 05.15'te meydana geldi.

Büyük bir gürültü ile patlayan doğalgaz mahalle sakinlerini de sokağa döktü. Korku ile sokağa dökülen vatandaşlar olan biteni anlamaya çalıştı.

Patlamanın olduğu evin bütün camları büyük bir gürültüyle kırılırken yaralanan Basri Balkan, eşi Serpil (27) ve çocukları 3 yaşındaki Enes Balkan ambulanslar ile hastaneye kaldırıldılar.

Toplam 10 ev ve 4 aracın hasar gördüğü patlamayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı.Olay yerine gelen itfaiye ekipleri gerekli çalışmalarını yaparken Bursagaz ekipleri de doğalgaz hattını kesti . Patlama sonucu yaralanan 3 kişi çekirge devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına altına alındı.

Uğur SAĞLAM / BURSA (DHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER