İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, dün gece Nurdağı kırsalında düşen polis helikopterinden yaralı olarak kurtarılan teknisyen polis memuru Emrah Yıldız’ı hastanede ziyaret etti.

Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Dairesi’nin helikopterlerinden birisi dün gece Gaziantep'in Nurdağı ilçesi Kartal Köyü mevkiinde düştü. Pilotlar Cemil Gülen ve Levent Öztürk şehit olurken, teknisyen polis memuru Emrah Yıldız ise yaralandı ve hastanede tedavi altına alındı. İçişleri Bakanı Yerlikaya da yaralı polisi hastanede ziyaret etti. Yerlikaya’nın X hesabından yaptığı ziyaret açıklaması şöyle:

ÖZGÜR ÖZEL, KIRKLARELİ’DE: “ERDOĞAN’IN İTTİFAKINDA MHP VAR. DÜNE KADAR BİRBİRLERİNE ATTIKLARI İPLE SIKI SIKI BAĞLANMIŞLAR, MİLLETİ TEHDİT EDİYORLAR” ÖZGÜR ÖZEL, KIRKLARELİ’DE: “ERDOĞAN’IN İTTİFAKINDA MHP VAR. DÜNE KADAR BİRBİRLERİNE ATTIKLARI İPLE SIKI SIKI BAĞLANMIŞLAR, MİLLETİ TEHDİT EDİYORLAR”

“Dün gece Gaziantep'in Nurdağı ilçesi Kartal Köyü mevkiinde kaza kırıma uğrayan helikopterimizde yaralanan Teknisyen Polisimiz Emrah YILDIZ kardeşimizi Gaziantep Şehir Hastanesinde ziyaret ettik. Sağlık durumu hakkında bilgi aldık. Allah’tan yaralı polisimize acil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşacak.”

 

Kaynak: anka