Merkezefendi Belediyesi tarafından organize edilen ve 600 güreşçinin mücadele edeceği ‘Merkezefendi 2. Yağlı Güreşleri’ 26 Haziran Pazar günü saat 11.00’de Şemikler Spor Tesisi’nde başlıyor.

Merkezefendi Belediyesi tarafından organize edilen ve 600 güreşçinin mücadele edeceği, ‘Merkezefendi 2. Yağlı Güreşleri’ 26 Haziran Pazar günü saat 11.00’de Şemikler Spor Tesisi’nde başlıyor.

Merkezefendi Belediyesi’nin, güreş sporuna destek olmak ve sporseverlere heyecan dolu mücadeleler izletmek amacıyla ikinci kez düzenlediği ‘Merkezefendi Yağlı Güreşleri’ başlıyor. Şemikler Spor Tesisi’nde saat 11.00’de başlayacak olan müsabakalar, 13 kategoride gün boyu devam edecek. 30’u başpehlivan olmak üzere müsabakalarda toplamda 600 pehlivan mücadele edecek.

SERVİS NOKTALARI BELİRLENDİ

Güreşseverlerin müsabaka alanına ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla altı noktadan ücretsiz servis kalkacak. Servisler, saat 09.00'da başlayıp her saat başı Kampüs, Forum Çamlık, Adliye, Hilal Cami, Garaj ve Çatal Çeşme noktalarından, ‘Merkezefendi 2. Yağlı Güreşleri’nin yapıldığı tesise hareket edecek.

Memura enflasyon farkı şimdiden %8 + %15 Memura enflasyon farkı şimdiden %8 + %15

TÜM HEMŞEHRİLER DAVETLİ

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, gün boyu devam edecek olan müsabakaların sporseverlere heyecan dolu anlar yaşatacağını belirterek, “Ata sporumuz olan güreşi geleceğe aktarmak amacıyla ikinci kez ilçemizde yağlı güreşi düzenliyoruz. Spor, bizi birbirimize kenetleyen, birlik beraberliğimizi güçlendiren bir faaliyet. Tüm sporsever hemşehrilerimizi bu büyük heyecanı yaşamaya davet ediyorum” dedi.