Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, SUDS Avrupa Judo Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu olan Milli Judocu Musa Alan ile bir araya gelerek, başarılı sporcuyu tebrik etti. Seçer, “İtalya’da şampiyon olduğun için Musa’yı ve emeği geçen herkesi kutluyoruz. Musa’dan Olimpiyat şampiyonluğu da bekliyoruz. Desteğimiz Musa ile” dedi.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette, Milli Judocu Musa Alan, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Asbaşkanı Gökhan Arsu, Türkiye Beyazay Derneği Mersin Şube Başkanı Merve Uğuz, Milli Judocu Musa Alan’ın Antrenörü Sevgi Fideli yer aldı.

SEÇER: “DESTEĞİMİZ MUSA İLE”

Milli Judocu Musa Alan’ı başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Vahap Seçer, “Musa’nın sportif bir yapısı var. Sporu da seviyor. Öncelikle İtalya’da şampiyon olduğun için Musa’yı ve emeği geçen herkesi kutluyoruz. Hocalarımızın, ailesinin herkesin büyük bir katkısı olmuştur. Antalya’da yapılacak Şampiyona’da başarılar diliyoruz. Musa’dan Olimpiyat şampiyonluğu da bekliyoruz. Desteğimiz Musa ile. Biz de elimizden gelen desteği yapacağız. Musa’dan beklentimiz yüksek” dedi.

ARSU: “ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE YÖNELİK HİZMETLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ”

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Asbaşkanı Gökhan Arsu ise “Büyükşehir Belediyesi’nden çok destek görüyoruz. Mersin’de özel gereksinimli bireylere yönelik hizmetlerinizden dolayı da sizlere çok teşekkür ediyoruz. Yelken branşı da yapıyoruz. Su Sporları Merkezi’nden haberimiz var. Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanımız ile de görüştük,  bizlere yer ayıracaklarını söyledi” diye konuştu.

Görüşme Başkan Seçer ve Musa Alan’ın birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.