BÜYÜLÜ DAĞ İLETİŞİM AJANSI, SANATÇI EGE’NİN İLETİŞİM ÇALIŞMALARINDAN SORUMLU OLACAK BÜYÜLÜ DAĞ İLETİŞİM AJANSI, SANATÇI EGE’NİN İLETİŞİM ÇALIŞMALARINDAN SORUMLU OLACAK

Türk-Arap Ekonomik İşbirliği Konferansı Ankara'da yapılacak. SANKON Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, "Önümüzdeki günlerde Ankara’da yapılacak olan, Türk- Arap Ekonomik İşbirliği Toplantısı sonrası, Türkiye ile Arap Devletleri arasında ekonomik ve ticari ilişkilerimize katkı sağlamak amacıyla, Türkiye Cumuriyeti hükümetinin programı ile Arap Devletleri’ne ziyaretler gerçekleştirilecektir” dedi.

Konu hakkında yazılı açıklama yapan Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu, (SANKON) Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Hilal Amil ise, "Konferansta çok fazla sayıda şirket, ticari işbirliği yapacaktır. Konferasın, Türkiye ile Arap Devletleri arasında ekonomik ve ticari ilişkilerimize büyük katkılar sağlayacağına olan inancımız tamdır. Gerekli tüm hazırlıklar tamamlanmıştır. SANKON ve Arap Devletleri Ankara Büyükelçilikleri işbirliği ile yapılacak olan, Türk-Arap Ekonomik İşbirliği Toplantısı’na Arap Devletleri’nin tamamından şirketlerin katılım sağlamasını bekliyoruz." dedi.