Turgutlu Belediyesi Başkanvekili Aydın Ercan ve Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Erbiller Sanayi Sitesi’nde yağıştan olumsuz etkilenen esnafı ziyaret ettikten sonra Özyurt Mahallesi Eren Bülbül Sokak’ta başlatılan yol yenileme çalışmalarını da yerinde inceledi.

Geçen günlerde meydana gelen yoğun yağıştan olumsuz yönde etkilenen Erbiller Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Başkanvekili Aydın Ercan ve Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, esnafa geçmiş olsun dileklerini iletti. Ercan ve Honaz, Erbiller Sanayi Sitesi ziyaretinin ardından Özyurt Mahallesi Eren Bülbül Sokak’ta başlatılan yol yenileme çalışmalarını da yerinde inceleyerek, Fen İşleri Müdürü Elif Ceren Müftüoğlu’ndan çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Erbiller Sanayi Sitesi’nde kentimizde meydana gelen yoğun yağıştan olumsuz etkilenen esnafımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Ardından Özyurt Mahallemiz Eren Bülbül Sokak'ta başlayan yol yenileme çalışmalarını incelemelerde bulunduk. Turgutlu Belediyesi olarak kentimiz ve vatandaşlarımız için gece gündüz demeden sahada olmaya devam edeceğiz” dedi.