Dünyanın önde gelen tur operatörü firmalarından Touristik Union International AG (TUI), Marmaris’te düzenlediği toplantıda sektör temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıya katılan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Marmaris’e duyulan ilginin hiç azalmaması hepimizi mutlu ediyor” dedi.

TUI’nin üst düzey yöneticilerinin ev sahipliği yaptığı toplantıda; Ürün ve Satın Alma Grup Direktörü Helen Caron, Piyasalar ve Havayolları Üst Yöneticisi David Burling, Merkez Bölge Üst Yöneticisi Stefan Baumert, Kuzey Bölge Üst Yöneticisi Andrew Flintham, Hollanda Genel Müdürü Arjan Kers sunum yaptı.

Toplantıya; Başkan Oktay'ın yanı sıra Türkiye Otelciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Bülent Bülbüloğlu, GETOB Başkanı Mustafa Deliveli, TÜRSAB Marmaris Temsilcisi Suat Esin ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Toplantının Marmaris için çok önemli olduğunu dile getiren Başkan Oktay, şunları kaydetti:

“Dünyanın en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Marmaris'imiz, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen sektörün gözdesi olmaya devam ediyor. Marmaris'imize duyulan ilgi hepimizi mutlu ediyor ve geleceğe dair umutlarımızı artırıyor. Bölgemizdeki pazar payını büyük oranda elinde tutan TUI de Marmaris'te sektör temsilcileriyle bir araya gelerek önümüzdeki döneme dair hedeflerini anlattı. Kendilerine Marmaris'e duydukları güven ve ekonomimize sağladığı katkılar için teşekkür eder, hepimiz için güzel bir sezon dilerim.”