Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenecek Temiz Enerji Eğitim Kampı, 16-17 Eylül günlerinde Küçükelmalı Tabiat Parkı’nda gerçekleşecek.

Tepebaşı Belediyesi yürütücülüğünde Tepebaşı Sürdürülebilirlik Merkezi, Bilecik Belediyesi, ESESKAMP’ın paydaşlığında eğitim kampı düzenlenecek. Küçükelmalı Tabiat Parkı’nda düzenlenecek kamp, 16-17 Eylülgünlerinde olacak ve kontenjan sınırlı olacak.

Etkinlikte, katılımcılar doğayı anlama, çevreye duyarlı turizm tercihleri yapma ve enerji tasarrufu sağlayan yöntemleri kullanma ve bu hedeflere ulaşmada etkili stratejileri kullanmayı tecrübe edecek. Katılımcılara ayrıca Tepebaşı Belediyesi’nin temiz enerjiye yönelik hayata geçirdiği projeler de anlatılacak.

İki gün sürecek kampta, temiz enerji eğitiminin yanında rekreaktif etkinlikler, zumba, yoga, hiking-fotosafari gibi etkinlikler gerçekleştirilecek.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar, duyuru görselinde yer alan QR kodu ve https://tinyurl.com/iklmtekmp web adresini kullanabilecek.