Tepebaşı Belediyesi Belde Evi ve Deneyimli Kafe’de düzenlenen eğitimlere katılan kursiyerler için kapanış programı düzenlendi.

Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri’nde ve Deneyimli Kafe’de düzenlenen eğitimlere katılan kursiyerler içiçn 2022-2023 yıl sonu kapanış programı yapıldı. 

Düzenlenen programa; Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, İbrahim Arslan, Millet İttifakı il başkanları, Tepebaşı Belediyesi meclis üyeleri ve kursiyerler katıldı.

Buluşmada belediye çalışmaları hakkında mahalle sakinlerine bilgi veren Başkan Ataç, vatandaş ile bir araya gelerek yaptığı istişarelerin, hizmetlerin kaliteli şekilde vatandaşa ulaşmasında önemli olduğunu kaydetti. Başkan Ataç, şöyle konuştu:

“Çok büyük güzellik yaratıyorsunuz. Şurada kendinizi bir görseniz o kadar güzelsiniz ki. İyi ki varsınız. 14 Mayıs’ta vermiş olduğunuz destekle Kemal Kılıçdaroğlu’nu Eskişehir’de birinci çıkarttığınız için hepinize minnettarım. Gerçekten çok güzel bir seçim geçirdik, bütün Türkiye’ye örnek olsun bu seçim. Yavaş yavaş ikinci etaba doğru gidiyoruz. 28 Mayıs Pazar günü Türkiye’nin kaderiyle ilgili yüzyılın referandumu yapılacak. Ama biz hazırız değil mi? Yolumuz açık olsun. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ülkemize hayırlı olsun.”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Tezcan ise şöyle konuştu:

“Bu ne güzel bir tablo, bu ne büyük buluşma. Elinize yüreğinize sağlık. Beni burada bu salonda yine sizinle ikinci toplantım. 8-9 yıl önce bir iftar buluşmasında burada birçok Eskişehirli ile buluştuk. Şimdi yine hayırlı, güzel bir buluşmada birlikteyiz. Bu buluşmayı gerçekleştiren Tepebaşı Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Belediye başkanımız da teşekkür etti benim de üzerimde bir selam yükü var. 14 Mayıs'ta sandığa gidip büyük bir teveccühle destek verdiğiniz ve Türkiye’nin ikinci yüzyılını inşa ederken çocuklarımız aç açıkta kalmasın, evlatlarımızın gelecek kaygısı olmasın, mutfakta kaynamayan tencere kalmasın diye yüreği tutuşan ve 28 Mayıs’ta da desteğinizi esirgemeyeceğinizden emin olduğum 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını getirdim. Eskişehirli bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. 14 Mayıs’ta sandığa gittiniz yüzde 51’i Eskişehir’de yakaladınız.”