Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Çankaya Lisesi'nde oyunu kullandı. Karamollaoğlu, "Oylarımızı kullandık, son üç ayı oldukça yoğun bir çalışma içinde geçirdik. Milletimize, biz hangi konuları nasıl düzelteceğimizi anlatmaya çalıştık. İktidar partisi de ciddi bir çalışmanın içine girdiler. Diğer partiler de var çalışan, gayret gösteren milletimiz son tercihini bugün belirleyecek. Öyle ümit ediyoruz ki, gece yarısına doğru bütün sandıklar açılmış olacak, sayımlar hemen hemen tamamlanmış olacak. İhtilaflı konular olursa onlar da yarın sabaha kadar çözülecek" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, eşi Ayşe Yasemin Karamollaoğlu ile Ankara Çankaya Lisesi'nde 1048 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

"BUGÜN KARAR GÜNÜ"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, şunları söyledi:

"Oylarımızı kullandık, son üç ayı oldukça yoğun bir çalışma içinde geçirdik. Milletimize, biz hangi konuları nasıl düzelteceğimizi anlatmaya çalıştık. İktidar partisi de ciddi bir çalışmanın içine girdiler. Elbette diğer partiler de var çalışan, gayret gösteren milletimiz son tercihini bugün belirleyecek. Öyle ümit ediyoruz ki, gece yarısına doğru bütün sandıklar açılmış olacak, sayımlar hemen hemen tamamlanmış olacak. Ufak tefek ihtilaflı konular olursa onlar da yarın sabaha kadar çözülecek. Bütün basın mensuplarına gösterdiği ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Ayrım yapmadan, aynı kanaatte olabiliriz veya farklı kanaatte olabiliriz mühim olanı memleketimizin, milletimizin huzur içinde bundan sonraki hayatını devam ettirebilmesi...Bugüne kadar varsa sıkıntılar onlardan kurtulması. Bugün karar günü. Bütün çalışmalarımız neticesinde elde edilecek sonucun hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum." 

MERAL AKŞENER: “ERDOĞAN’IN DA SEÇİM SONUÇLARINDAN ÇIKARMASI GEREKEN BÜYÜK DERSLER OLDUĞUNU HATIRLATMAK İSTERİM, UMARIM Kİ KAZANMIŞLIK HIRSI KENDİSİNİN GÖZÜNÜ YENİDEN KÖR ETMEZ” MERAL AKŞENER: “ERDOĞAN’IN DA SEÇİM SONUÇLARINDAN ÇIKARMASI GEREKEN BÜYÜK DERSLER OLDUĞUNU HATIRLATMAK İSTERİM, UMARIM Kİ KAZANMIŞLIK HIRSI KENDİSİNİN GÖZÜNÜ YENİDEN KÖR ETMEZ”