Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabında; “Kazanacağız inşallah. İnsanımıza kendimizi çok daha iyi anlatacak ve kazanacağız. Kazanacağız inşallah. 2 hafta boyunca çok daha fazla koşacak ve kazanacağız. Kazanacağız inşallah. Haksız ithamları çürütecek, algı oyunlarını bozacak ve kazanacağız. Yorulmak, kızmak, küsmek yok. Kazanacağız” açıklamasını yaptı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda; ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Karamollaoğlu’nun paylaşımı şöyle:

YILDIRIM KAYA’DAN BAKAN TEKİN’E AÇIK MEKTUP: “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, İKTİDARIN İDEOLOJİK ALANI OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR” YILDIRIM KAYA’DAN BAKAN TEKİN’E AÇIK MEKTUP: “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, İKTİDARIN İDEOLOJİK ALANI OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR”

“Kazanacağız inşallah! İnsanımıza kendimizi çok daha iyi anlatacak ve kazanacağız! Kazanacağız inşallah! 2 hafta boyunca çok daha fazla koşacak ve kazanacağız! Kazanacağız inşallah! Haksız ithamları çürütecek, algı oyunlarını bozacak ve kazanacağız! Yorulmak, kızmak, küsmek yok! Kazanacağız!”