Tarsus Belediyesi’nin Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında usta sanatçı Volkan Konak Tarsuslularla buluşacak. 'Kuzey’in Oğlu' Volkan Konak sevilen şarkılarını Tarsuslularla birlikte söyleyecek. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, tüm Tarsusluları davet ederek; “Tüm vatandaşlarımızı 100. Yıl Cumhuriyet etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.

 

Karadeniz müziğini evrensel ezgilerle sunarak Türkiye’de milyonların sevgisini kazanan aynı zamanda Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin savunucusu olduğunu her zaman dile getiren Volkan Konak, en anlamlı bestelerini Tarsuslular için seslendirecek. Konser programı 30 Ekim saat 19.00’da Tarsus Belediyesi Çocuk Korosu’nun birbirinden güzel şarkılarıyla başlayacak. Ardından Tarsus Belediyesi Kent Orkestrası, Atatürk Gösteri Merkezi’nde sevilen müziklerini seslendirecek. 20.00’da Interaktif Showman Doğukan Alsay, yaptığı özel interaktif sahne performansı ile vatandaşlara keyifli bir akşam yaşatacak. 20.30’da ise Volkan Konak büyük bir coşkuyla sahne alacak.

Gerçekleştirilecek programlarla tek ve ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün eseri Cumhuriyet’in 100. kuruluş yıl dönümü doyasıya kutlanacak.