Antalya Alanya’ya bağlı Dim Barajı mevkisinde bugün saat 12.00 sıralarında orman yangını çıktı. Orman Genel Müdürlüğü, "Alanya'da meydana gelen orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediyoruz" açıklamasını yaparken; Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "Antalya, Alanya’daki orman yangınına; 10 uçak 11 helikopter 54 arazöz 4 İş makinası 363 personel sevk edildi" dedi. 

İSTANBUL VE KIRKLARELİ'NDE PKK/KCK OPERASYONU: 20 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI İSTANBUL VE KIRKLARELİ'NDE PKK/KCK OPERASYONU: 20 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Antalya Alanya’ya bağlı Dim Barajı mevkisinde bugün saat 12.00 sıralarında orman yangını çıktı. Orman Genel Müdürlüğü ve Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı konuya ilişkin sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. 

Orman Genel Müdürlüğü, "Alanya'da meydana gelen orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediyoruz. Yangını en kısa sürede kontrol altına almak cansiperane bir şekilde mücadele ediyoruz" paylaşımını yaptı.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ise bölgeye gittiğini duyurarak "Antalya, Alanya’daki orman yangınına; 10 uçak 11 helikopter 54 arazöz 4 İş makinası 363 personel sevk edildi Yangını kontrol altına almak için havadan ve karadan müdahalemiz aralıksız sürüyor" dedi.