KILIÇDAROĞLU: “BU ARTIK BİR SEÇİM DEĞİL, BİR REFERANDUM; KIZ ÇOCUKLARIMIZA KÖTÜ GÖZLE BAKAN ZİHNİYETE MÜSAADE EDECEK MİYİZ REFERANDUMU. TERÖRLE MÜCADELE ETTİĞİNİ SÖYLEYİP, ANAYASA’NIN İLK 4 MADDESİNE GÖZ KOYANLARA DUR DİYECEK MİYİZ REFERANDUMU” KILIÇDAROĞLU: “BU ARTIK BİR SEÇİM DEĞİL, BİR REFERANDUM; KIZ ÇOCUKLARIMIZA KÖTÜ GÖZLE BAKAN ZİHNİYETE MÜSAADE EDECEK MİYİZ REFERANDUMU. TERÖRLE MÜCADELE ETTİĞİNİ SÖYLEYİP, ANAYASA’NIN İLK 4 MADDESİNE GÖZ KOYANLARA DUR DİYECEK MİYİZ REFERANDUMU”

Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı aday adayı Sinan Oğan, adaylık için gerekli olan 100 bin imzaya ulaştı. Oğan, “Türk milletinin aziz evlatları; bütün zorluklara rağmen 120 bin imza hedefine ulaşacağız inşallah. Bu adaletsiz düzende sakın ola ‘100 bine ulaştık, artık imza atmamıza gerek yok’ demeyin, zira bu zaferimizi elimizden almak için her şeyi yapacaklar” dedi.

Sinan Oğan, adaylık için gereken 100 bin imzaya bugün ulaşarak Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı oldu. Oğan, 100 bin imzaya ulaşmasının ardından sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Türk milletinin aziz evlatları; bütün zorluklara rağmen 120 bin imza hedefine ulaşacağız inşallah. Bu adaletsiz düzende sakın ola ‘100 bine ulaştık, artık imza atmamıza gerek yok’ demeyin, zira bu zaferimizi elimizden almak için her şeyi yapacaklar. Yok ‘imzalar mükerrer’ diyecekler, yok ‘kenarı ıslanmış’ diyecekler, yok ‘bilmem ne’ diyecekler. O sebeple 120 bin sayısına ulaşana kadar devam edeceğiz.”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ise sosyal medya hesabında, “Yüz bin aşıldı. Teşekkürler büyük Türk milleti. O an geldi, zafer geliyor” paylaşımı yaptı.