SAR 9 Compact X ile ABD’de ‘Yılın En İyi Tabancası’ ödülü alan Sarsılmaz, ABD’de düzenlenen 2023 TRIGGRCON Firearms fuarında silah sanayii devleri arasındaki yerini aldı. 

Kansas’ta dün başlayan fuarın yarın yapılacak atış etkinliğinde Sarsılmaz’ı, ABD Ulusal Atıcılık Şampiyonu ve aynı zamanda ‘SAR Savunma’ takımı üyesi, 18 yaşındaki Reene Ench temsil edecek. Dünyanın en büyük sivil silah pazarı olan ABD, silah sanayii sektörü için büyük önem taşıyor. 

Sarsılmaz, ABD/Kansas’ta düzenlenen TRIGGRCON ateşli silahlar fuarına iddialı başladı. Etkinliğin ilk iki gününde Sarsılmaz ürünlerinin sergilenmesinin ardından katılımcılar, etkinliğin son gününde Sarsılmaz’ın silahları ve gerçek mermiler ile atış deneyimi yaşayabilecekler. 

MIDWEST'İN (ORTA BATI'NIN) HALKA AÇIK EN BÜYÜK SİLAH FUARI 

143 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden birisi olan Sarsılmaz, ateşli silah sektörüne yön vermesi ile bilinen TRIGGRCON fuarı kapsamında en yeni ürünlerini tanıtıyor. Sarsılmaz ABD Satış Başkan Yardımcısı Jacob Phair, "Bu harika etkinliği sabırsızlıkla bekliyorduk. TRIGGRCON, Midwest'in halka açık en büyük silah fuarıdır. Sarsılmaz, yeni ve yenilikçi ürün serisini tanıtmak için bu fuarda hazır" dedi. 

BİR ASKERİ BİRLİĞİN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLECEK ÜRÜN YELPAZESİ 

Bir askeri birliğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün yelpazesine sahip olan Sarsılmaz, fuarın son gününde ABD’li bireysel kullanıcıların büyük ilgisini çeken ürünleriyle atış deneyimi de yaşatacak. 

SARSILMAZ’IN ŞAMPİYON ATICILARI 

Fuarın son gününde düzenlenecek olan atış şampiyonası ise ABD’de ilgiyle takip edilen bir etkinlik olma özelliğini taşıyor. Fuarın bu bölümüne, Sarsılmaz adına 18 yaşındaki Renee Ench ve emekli SWAT mensubu Tony Sentmanat katılacak. Ench, 5 kez FL SASP şampiyonluğu, 4 kez Ulusal SASP’ta gümüş madalya ve 2023 Optik Tabanca Ulusal SASP Şampiyonluğu elde etmiş genç bir sporcu. Ench’in 2023 Optik Tabanca Ulusal SASP Şampiyonluğu’nu elde ederken kullandığı ateşli silahlar arasında Sarsılmaz K12 Sport ve SAR9 Sport Gen3 yer alıyor. 22 yılı deniz piyadesi olarak görev yapan emekli SWAT mensubu Tony Sentmanat ise karma dövüş sanatları alanındaki deneyimlerinin yanı sıra 20 yıldan uzun bir süredir ateşli silahlar eğitmenliği de yapıyor.

ADVERTORİAL  YAYIN

KUZEYBORU, MALATYA’DAKİ YENİ YATIRIMINA DEVAM EDİYOR KUZEYBORU, MALATYA’DAKİ YENİ YATIRIMINA DEVAM EDİYOR