‘Sağlığı sağlıkla yönetmeliyiz’

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim Araştırma Hastanesi Geriatri Konferans Salonunda "2018 Sağlık Yöneticileri Toplantısı Değerlendirme Sunumu" gerçekleştirildi.

‘Sağlığı sağlıkla yönetmeliyiz’

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim Araştırma Hastanesi Geriatri Konferans Salonunda "2018 Sağlık Yöneticileri Toplantısı Değerlendirme Sunumu" gerçekleştirildi. İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli'nin başkanlığını yaptığı toplantıda; Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. İsmail Kılıç, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Ahmet Ceylan, Personel ve Destek Hizmetler Başkanı Mesut Akdeniz, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim vekili Uz. Dr. İlkay Güler, Merkez ve ilçe Hastane yöneticileri, İlçe Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri ve Uzmanlar katıldı.

AÇIK KAPI UYGULAMASI
İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, sunumların ardından yaptığı konuşmada 'Açık kapı' uygulamasının başladığını ve mobil iletişim üzerinden her türlü şikayet, dilek ve isteğin gerek çalışanlar, gerekse vatandaşlar tarafından kuruma iletilebileceğini ve bu doğrultuda çözüm önerileri geliştirileceğini söyledi.

ÜST SEVİYE KALİTE HEDEFİ
Benli "Sonuç olarak biz bir vücut gibiyiz. Vücudun bir yeri rahatsızlandığında nasıl etki tüm vücutta gözükürse bizim de bir birimde ya da kurumda aksama tüm işleyişimize sirayet edebilir. Hedefimiz işlerimizi etkin, verimli ve pratik bir şekilde yaparak iş kalitemizi en üst seviyelere taşımak olmalı ve sağlığı sağlıkla yönetmeliyiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER