Saadet Partisi, “Bu iktidar değişmeden ekonomi düzelmez! Türkiye için Karar ver” notuyla Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleriyle ilgili yeni bir kampanya videosu yayınladı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, söz konusu videoyu Twitter hesabından “Unutma! Gerçek gündem; ekonomi. Türkiye için Karar ver” notuyla paylaştı. Videoda; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Bunlara göre dolar 10 lira olacak. Enflasyon yüzde 30’u aşacak. Bankalarımız tökezleyecek. Hazinemiz iflas edecek. Ne oldu? Bunların hiçbiri oldu mu” ifadeleri yer aldı.

Saadet Partisi, bugün partinin Twitter hesabından Cumhurbaşkanı ikinci tur seçimi için “Bu iktidar değişmeden ekonomi düzelmez! Türkiye için Karar ver” notuyla yeni bir kampanya videosu yayınladı.  Söz konusu videoda; AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2019 yılında partisinin grup toplantısındaki “Bunlara göre dolar 10 lira olacak. Enflasyon yüzde 30’u aşacak. Bankalarımız tökezleyecek. Hazinemiz iflas edecek. Ne oldu? Bunların hiçbiri oldu mu” sözleri yer aldı. Videonun sonunda Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde kullanılacak oy pusulasının görüntüleri yer aldı ve video Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verilmesiyle son buldu.  

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da partisinin paylaştığı kampanya videosunu ‘Söz konusu videoyu Unutma! Gerçek gündem; ekonomi. Türkiye için Karar ver” notuyla paylaştı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ… BAKAN İBRAHİM YUMAKLI: “YOL HARİTAMIZ BELLİDİR. ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE ÜRETİMDEN TÜKETİME HER AŞAMA İÇİN PLANLADIĞIMIZ YAPISAL REFORMLARIMIZI HAYATA GEÇİRECEĞİZ” TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ… BAKAN İBRAHİM YUMAKLI: “YOL HARİTAMIZ BELLİDİR. ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE ÜRETİMDEN TÜKETİME HER AŞAMA İÇİN PLANLADIĞIMIZ YAPISAL REFORMLARIMIZI HAYATA GEÇİRECEĞİZ”