Bir seçim anketi daha ''AK Parti artık 1'inci parti değil'' dedi Bir seçim anketi daha ''AK Parti artık 1'inci parti değil'' dedi

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı kasım ayı divan toplantısına SP Genel Başkan Yardımcısı Ersan Bilgin konuk oldu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)Programın açılış konuşmasını yapan il başkanı Baki Coşkun,  yaklaşık 8 aydır vatandaşın geçimini konuşmak için geçim ittifakı çalışmalarını yürüttüklerini söylerken, "Döviz kurlarındaki artışı önemsemeyip reel piyasaya kafa tutan iktidar mensupları acı faturayı vatandaşımıza kesti ve hesabı ödemesini bekliyor.  Özellikle son dönemde elektriğe, doğalgaza, akaryakıta, ev kiralarına ve birçok gıda ürünlerine gelen fahiş zamlar vatandaşımızın belini iyice büktü. İktidarı çözüm bulmak yerine bir sonraki seçimi gösteriyor" dedi.

SP Genel Başkan Yardımcısı Ersan Bilgin ise “Vatandas 20 yıldır bütün desteği verdi. İsterken azami verirken asgari. Yetti artık. Halen algı ile memleketi yönetme derdindeler. Erbakan Hocamız vefatından önce toprak ayaklarının altından kayıyor demişti. Bunu ise 4 başlıkta belirtti. Ekonomik yıkım , manevi tarifat, eğitim, dış politika faciası. Lafa gelince Erbakan Hocadan bahsediyorlar" diye konuştu.