Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 71 Evler Mahallesi’nde düzenlenen kahve toplantısında vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlarla hem mahallede hem de ilçede yaptıkları çalışmalarla ilgili sohbet eden Başkan Kurt, “Odunpazarı’nda halkçı belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiliyoruz” dedi. 

Başkan Kurt, 71 Evler Mahallesi sakinleriyle kahve toplantısında buluştu. Meşalelerle karşılanan Başkan Kurt, kahve toplantısına katılan herkesle tek tek tokalaştı. Sıcak karşılamaları ve ilgileri için 71 Evler Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Başkan Kurt, vatandaşların taleplerini dinledi, mahallede yaşama geçirilen çalışmaları anlattı. 

Şehir Hastanesi’nin bulunduğu bölgenin imara açıldığını aktaran Başkan Kurt, kısa sürede 71 Evler Mahallesi’nin daha da gelişeceğini dile getirdi. 71 Evler Mahallesi’nde bulunan Aqua Park'ın kira sözleşmesi sona erdiğinde yeniden kiraya vermeyeceklerini belirten Başkan Kurt, şu bilgileri verdi:

“Aqua Parkı belediye olarak biz işleteceğiz. Böylece 71 Evler ve Emek Mahallesi’ndeki gençlerimizin, çocuklarımızın kullanımına açacağız. Örneğin Odunpazarı’na 9 halı saha ve spor kompleksi kazandırdık. Gençlerimiz, çocuklarımız da bu alanlardan ücretsiz faydalanıyor. Halkçı belediyecilik böyle yapılır. Biz de Odunpazarı’nda en güzel örneklerini sergiliyoruz.”

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin önemine de değinen Kurt, “71 Evler Mahallesi ve bölge halkından Büyükşehir Belediyesi’nde Ayşe Ünlüce’ye, Odunpazarı Belediyesi’nde ben Kazım Kurt’a ve Tepebaşı Belediyesi’nde de Ahmet Ataç’a destek vermesini istiyoruz. Biz Odunpazarı’nda hemşehrilerimizle birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu nedenle de Odunpazarı için hep birlikte daha ileriye, diyoruz” diye konuştu. 


Kaynak: anka