İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Başkan Danışmanı Murat Ongun, sosyal medya hesabından bu sefer de Beylikdüzü’nde metrodaki yürüyen merdivene yapılan sabotaj görüntüsünü paylaştı. Ongun’un, "Elimizdeki yüzlerce sabotaj görüntüsünden sadece biri" başlığıyla paylaştığı görüntüde, bir grup genç yürüyen merdivenleri kapattıktan sonra kendi aralarında "Çak" yaptıkları görüldü.

İstanbul metrolarındaki yürüyen merdivenlere yapılan sabotajın bir yenisi Beylikdüzü’nden geldi. Metrobüse ait yürüyen merdivenlerle yukarıya çıkan bir grup genç daha sonra merdivenin düğmesine basarak merdiveni durdurdu.

TGC, TÜRKİYE YAZARLAR SENDİKASI VE PEN YAZARLAR SENDİKASI'NDAN SİVAS KATLİAMI DAVASINDAKİ ZAMANAŞIMI KARARINA TEPKİ... BAŞKAN OLCAYTO: "MADIMAK KATLİAMI TÜRKİYE'NİN SİYASET TARİHİNE KARA BİR LEKE OLARAK GEÇMİŞTİR" TGC, TÜRKİYE YAZARLAR SENDİKASI VE PEN YAZARLAR SENDİKASI'NDAN SİVAS KATLİAMI DAVASINDAKİ ZAMANAŞIMI KARARINA TEPKİ... BAŞKAN OLCAYTO: "MADIMAK KATLİAMI TÜRKİYE'NİN SİYASET TARİHİNE KARA BİR LEKE OLARAK GEÇMİŞTİR"

Kimlikleri belirlenemeyen 3 kişi metrobüs durağına ait güvenlik kamera görüntülerine saniye saniye yakalandılar. Merdiveni durduran 3 kişi daha sonra ‘çak’ yaptıkları görüldü. İBB Başkan Danışmanı Murat Ongun da söz konusu görüntüleri Twiter (X) hesabından "Elimizdeki yüzlerce sabotaj görüntüsünden sadece biri" başlığıyla paylaştı.