Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girmek için istasyonda bekleyen Esra Dündar isimli öğrenci, metroyu kaçırdı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bir sonraki trene binen öğrencinin sınava yetişebilmesi için Çayyolu Depo Nizamiye'deki güvenlik görevlileriyle iletişime geçti. Esra Dündar, Koru İstasyonu çıkışında bekletilen Büyükşehir Belediyesi'ne ait araçla sınava tam zamanında yetiştirildi.

Ankara'da Koru Mahallesi'ndeki Münevver Öztürk Ortaokulu'nda üniversite sınavına girecek olan Esra Dündar, Söğütözü İstasyonu'ndan, Koru İstasyonu'na gitmek isterken metroyu kaçırdı. Bir sonraki metroya binen öğrenci için Ankara Büyükşehir ekipleri harekete geçti. Çayyolu Depo Nizamiyesi'ndeki güvenlik görevlileriyle iletişime geçilerek Dündar'ın sınava yetiştirilmesi talep edildi. Koru Metro İstasyonu çıkışında hazır bekletilen Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir araç, Dündar'ı sınava yetiştirdi.

Esra Dündar, sınavın ardından kendisini sınava yetiştiren belediyeye bağlı ANFA güvenlik ekipleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.