Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz ve Ardahan çevresinde yarın sabah saatlerinden itibaren başlaması beklenen kar yağışı ve tipi nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz’de yarın sabah saatlerinden itibaren başlaması beklenen kar yağışı ve tipi nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyardı.

DIŞİŞLERİ'NDEN DANİMARKA'YA TÜRK BAYRAĞI VE KURAN TEPKİSİ: "FAİLLER HAKKINDA GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPMAYA VE ETKİN TEDBİRLER ALMAYA BİR KEZ DAHA KUVVETLE ÇAĞIRIYORUZ" DIŞİŞLERİ'NDEN DANİMARKA'YA TÜRK BAYRAĞI VE KURAN TEPKİSİ: "FAİLLER HAKKINDA GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPMAYA VE ETKİN TEDBİRLER ALMAYA BİR KEZ DAHA KUVVETLE ÇAĞIRIYORUZ"

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz ve Ardahan çevrelerinde beklenen kar yağışına karşı vatandaşları uyardı. Meteorolojiden yapılan açıklama şöyle: 

“Doğu Karadeniz ve Ardahan çevrelerinde, yarın (15.02.2023) sabah saatlerinden itibaren beklenen kar yağışlarının; Perşembe (16.02.2023) akşam saatlerinden sonraya kadar Giresun geneli, Rize ve Artvin’in kıyı kesimleri ile Trabzon’un doğusunda kuvvetli (10-20 cm), Rize ve Artvin’in iç kesimleri ile Ardahan, Gümüşhane ve Bayburt’un kuzey kesimlerinde yer yer yoğun (20 cm üzeri) olması beklenmektedir. Buzlanma ve don olayına bağlı ulaşımda aksamalar ile tipi şeklinde yağış gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”