(DENİZLİ) - Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi’nde dönemin bitişi, Televizyon Dünyası temalı yıl sonu gösterisi ile kutlanacak. Gösteride, özel öğrencilerin el işi ürünleri sergilenecek.

17 atölyede 250 özel bireyin eğitim gördüğü Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi, 2023-2024 eğitim öğretim dönemine, düzenlenecek yıl sonu gösterisi ile veda edecek. Kültür Merkezi'ndeki etkinlikler kapsamında, 10 Temmuz Çarşamba günü saat 14.00’de açılacak sergi, 2 gün boyunca ziyaret edilebilecek. 11 Temmuz Perşembe günü saat 19.30’da ise Televizyon Dünyası Yıl Sonu Gösterisi başlayacak. Etkinlikte özel öğrencilerin bir yıl boyunca emek verip ürettikleri el işi ürünlerinin de satışı yapılacak. Gelir, özel bireylerin eğitimleri için kullanılacak.

“Özel öğrencilerimizin her zaman yanındayız"

Osmangazi Belediye Başkanı Aydın, birim müdürleriyle bir araya geldi Osmangazi Belediye Başkanı Aydın, birim müdürleriyle bir araya geldi

Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yıl sonu gösterisine ilişkin şunları söyledi:

"Akademimizde eğitim gören, kendi yeteneğini keşfeden ve emek verip üreten çocuklarımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Özel öğrencilerimiz bizim için çok değerli ve kıymetli. Yıl boyunca emek verip, ürettiler, çabaladılar. Şimdi artık eğlenme ve dinlenme zamanı. Öğrencilerimizin üretimleri, 10-11 Temmuz günlerinde Merkezefendi Kültür Merkezi'nde hemşehrilerimizle buluşacak. Engelsiz Yaşam Akademimizde eğitim alan özel bireylerin yıl boyunca emek vererek ürettiği eserlerin yer aldığı serginin açılışına ve Televizyon Dünyası Yıl Sonu Gösterisi’ne tüm hemşehrilerimi bekliyorum. Özel çocuklarımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz."

Kaynak: anka