Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na bağlı bir ekip, olası afet durumlarına hızla müdahale edebilmesi amacıyla Kahramanmaraş'ta çadır kentte görevlendirildi.KAHRAMANMARAŞ (İGFA) - Kahramanmaraş merkezli depremin ardından evlerine giremeyen vatandaşlar için kentin çeşitli noktalarında çadır kentler kuruldu.

KADIN PARTİSİ, CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE KILIÇDAROĞLU'NU DESTEKLEME KARARI ALDIĞINI AÇIKLADI KADIN PARTİSİ, CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE KILIÇDAROĞLU'NU DESTEKLEME KARARI ALDIĞINI AÇIKLADI

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na bağlı bir ekip de, Kahramanmaraş’ta kurulan çadır kentte görevlendirildi.

Deprem bölgesinde görev yapacak olan personeli uğurlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, “Depremin ardından bölgede birçok noktada, vatandaşlarımızın barınması için çadır kentler kuruldu. Çadır kentlerdeki yangın risklerine karşı bir aracımızı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla, deprem bölgesine gönderiyoruz. Herhangi bir olumsuz duruma arkadaşlarımız hızla müdahale edecek” dedi.