(AYDIN) - Kuşadası Belediyesi tarafından kent genelinde yaşanabilecek olumsuzlukları anında giderebilmek amacıyla 2021 yılında kurulan Acil Müdahale Birimi, bugüne dek 8 bin 505 talebi çözüme kavuşturdu. Ekipler, kentin tüm noktalarından gelen talepleri anında gidermek için 7/24 esasına göre mesai yapıyor.

Kuşadası Belediyesi, kent genelinde yaşanabilecek olumsuzluklarda vatandaşlardan gelen talepleri anında giderebilmek amacıyla 1 Mart 2021 tarihinde Acil Müdahale Birimi’ni kurdu. Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde 19 personelle görev yapan birim, altyapı kurumları tarafından kent genelinde yürütülen çalışmalar nedeniyle bozulan yol ve kaldırımların tamiratından, ağaçların budanmasına, sokakların temizliğinden parkların bakımına kadar birçok farklı alanda gelen 8 bin 505 talebi çözüme kavuşturdu.

Marmaraereğlisi, bayram tatilinde 800 bin tatilciyi ağırlamayı hedefliyor Marmaraereğlisi, bayram tatilinde 800 bin tatilciyi ağırlamayı hedefliyor

Kent genelinde meydana gelen sorunları en kısa süre içerisinde gidermek için yoğun mesai yapmaya devam eden Acil Müdahale Birimi ekiplerinin çalışmaları, Camikebir Mahallesi, Kahramanlar Caddesi ve Sağlık Caddesi’ndeki bazalt taş tamiratı ile devam ediyor.

Kaynak: anka