"Şampiyonluk Yolunda O Sene Bu Sene" sloganıyla başarılı karşılaşmalara imza atan Kumluca Belediyespor, ligin ikinci yarısında 3 yeni transferin müjdesi verdi.

Bölgesel Amatör Lige yükselen Kumluca Belediyespor, yeni transferlerle başarısını artırmayı hedefliyor.

Kumluca Belediye ve Kumluca Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Köleoğlu, yeni transferleri makamında ağırladı. Başkan Köleoğlu, "Kıymetli sporseverlerimiz, kıymetli Kumlucalı büyük ailem, Kumluca Belediyesporumuza sahip çıkmaya ve büyütmeye devam ediyoruz. Çünkü bizim hedeflerimiz var. 'O Sene Bu Sene' diyoruz ve bu yıl 3.lige doğru adım atmak için yıl sonunda da BAL Ligi'nde şampiyon olarak inşallah sezonumuzu kapatacağız. Yeni transferlerimizi yapmaya devam ediyoruz. Yeni arkadaşlarımız takımımıza hızlı bir şekilde ısınıp maçlarda Kumlucalı sporseverlerimizin karşısında olacaklar ve hep birlikte başaracağız" dedi.

Ligin ikinci yarısında Kumluca Belediyespor forması giyecek yeni transferler ise duygularını şu sözlerle dile getirdi:

-Gökhan Berkay Yıldız: "Kumluca Belediyespor gibi güzel bir aileye geldiğim için çok mutluyum. Bize bu ortamı sağlayan Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Umarım birlikte hedefe emin adımlarla ilerleriz."

-Emir Özbay: "Kumluca Belediyesporun yeni transferlerinden biriyim. Hedefe oynayan bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Hedeflerimiz doğrultusunda elimden gelen her şeyi yapacağım. Başkanımız Mustafa Köleoğlu’na çok teşekkür ediyorum."

-Müslüm Yat: "Kumluca Belediyespora geldiğim için çok mutluyum. İnşallah hedeflerimize doğru takımca ilerleyeceğiz. 'O Sene Bu Sene' diyoruz ve şampiyonluğa gidiyoruz. Başkanımız Mustafa Köleoğlu’na çok teşekkür ediyorum."

Kaynak: anka