Konyaaltı Belediyesi Oda Orkestrası’nın Buket Güzel yönetiminde düzenlenen 'Yaza Veda Konseri'nde vatandaşlar, HayatPark’ta eşsiz bir müzik keyfi yaşadı.

HayatPark bu kez Yaza Veda Konseri’ne ev sahipliği yaptı. Konyaaltı Belediyesi Oda Orkestrası’nın sahne aldığı konser, 7’den 70’e yüzlerce Konyaaltı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Buket Güzel şefliğinde, İrem Bulut Karaburun, Arda Erten ve Enes Demirci’nin seslendirdiği birbirinden güzel eserlere eşlik eden vatandaşlar, keyifli bir gece yaşadı.

BAŞKAN ESEN’İN SELAMINI İLETTİ

Konser öncesinde kısa bir konuşma yapan Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan, dinleyicilere Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’in sevgi ve selamlarını iletti. Konyaaltı Belediyesi Oda Orkestrası’nın 4 yıldır her geçen gün ivmesi yükselen başarılı bir oluşum olduğunu belirtenn Bostan, Buket Güzel ve Anıl Edebale başta olmak üzere, orkestraya emeği geçen bütün akademisyenlere teşekkür etti. Orkestra bünyesinde yer alan öğrencilerin ailelerine de teşekkür eden Bostan, konuşmasının sonunda orkestra üyelerine çiçek takdim etti.