CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün CHP Genel Merkezi’nde düzenlenen Ulusal Afet Stratejisi Toplantısı’nda sendika ve Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı oda temsilcileri ile bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi’nde düzenlenen Ulusal Afet Stratejisi Toplantısı’nda sendika ve Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı oda temsilcileri ile bir araya geldi.

KILIÇDAROĞLU: TÜRKİYE’Yİ DÜNYAYLA REKABET EDECEK DURUMA GETİRECEKSEK, GENÇLERİMİZİ DÜNYA SAHNESİNE TAŞIYACAKSAK, TABİİ Kİ KİBİRLENMEYECEĞİZ. YETER Kİ BU ÜLKEYE YENİDEN BAHARLAR GELSİN, İNANIN GERİSİ LAFÜGÜZAFTIR KILIÇDAROĞLU: TÜRKİYE’Yİ DÜNYAYLA REKABET EDECEK DURUMA GETİRECEKSEK, GENÇLERİMİZİ DÜNYA SAHNESİNE TAŞIYACAKSAK, TABİİ Kİ KİBİRLENMEYECEĞİZ. YETER Kİ BU ÜLKEYE YENİDEN BAHARLAR GELSİN, İNANIN GERİSİ LAFÜGÜZAFTIR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün CHP Genel Merkezi’nde düzenlenen Ulusal Afet Stratejisi Toplantısı’nda sendika temsilcileri ve TMMOB’a bağlı oda temsilcileri ile bir araya geldi. CHP lideri Kılıçdaroğlu’na CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve CHP İstanbul Milletvekilleri Yunus Emre ve Akif Hamzaçebi eşlik etti.