Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceği yönündeki açıklamasının ardından “Kimin bu güzel vatandan kimin bu güzel vatanı satandan yana olduğu belli! Biz bu ülkeyi terörden ve mültecilerden kurtarmaya geliyoruz. Bu bir referandumdur; artık kimse kimseyi kandıramayacak. Sandığa gelmeyen 8 milyon vatandaşımızı ve tüm gençlerimizi sandığa çağırıyorum” paylaşımını yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan’ın 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ikinci tur seçiminde Cumhur İttifakı’nın adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararının ardından Twitter hesabında açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle:

“Kimin bu güzel vatandan kimin bu güzel vatanı satandan yana olduğu belli! Biz bu ülkeyi terörden ve mültecilerden kurtarmaya geliyoruz. Bu bir referandumdur; artık kimse kimseyi kandıramayacak. Sandığa gelmeyen 8 milyon vatandaşımızı ve tüm gençlerimizi sandığa çağırıyorum!”

DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ’TE 4.2 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM OLDU DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ’TE 4.2 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM OLDU