Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, Ankara Kızılay’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının yer aldığı ‘Senin Hakkın’ başlıklı broşürleri vatandaşlara dağıtarak saha çalışması yaptı.

HABER: EMRE SERCAN İKE / KAMERA: FURKAN ERDEM

LC WAİKİKİ DEPO İŞÇİLERİNİN TALEPLERİ KABUL EDİLDİ… LİMTER-İŞ SENDİKASI: “DİRENİŞİMİZ, FİRMA PATRONLARIYLA YAPILAN GÖRÜŞMELER SONUCUNDA KAZANIMLA SONUÇLANDI” LC WAİKİKİ DEPO İŞÇİLERİNİN TALEPLERİ KABUL EDİLDİ… LİMTER-İŞ SENDİKASI: “DİRENİŞİMİZ, FİRMA PATRONLARIYLA YAPILAN GÖRÜŞMELER SONUCUNDA KAZANIMLA SONUÇLANDI”

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, Ankara Kızılay’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının yer aldığı ‘Senin Hakkın’ başlıklı broşürleri vatandaşlara dağıtarak saha çalışması yaptı.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, Ankara Kızılay’da saha çalışması için stant açtı. Gönüllüler, vatandaşlara “Senin Hakkın” başlıklı broşürleri dağıttı. Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İç Anadolu Genel Koordinatörü Umut Erarslan, çalışmaya ilişkin şu açıklamaları yaptı:

“81 ilde Kılıçdaroğlu Gönüllüleri olarak bir çalışma başlattık. Bu çalışmanın içerisinde, ev hanımlarının, akademisyenlerin, öğrencilerin, çiftçilerimizin birçok meslek grubundan kişilerin bir araya geldiği bir çalışma grubu oluşturdu. Tüm dünyada ve Türkiye’de olduğu gibi gönüllü çalışmaları her zaman başarıya ulaşmıştır. Bizler de Kılıçdaroğlu Gönüllüleri olarak, Cumhurbaşkanı adaylığı sürecinde tabii Altılı Masa’nın vereceği kararın ve adayın sonunda arkasında çalışmakla ilgili tüm enerjimizi ve çabamızı göstermekle birlikte gönlümüzden Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığı için bir çalışma içerisindeyiz. Bu çalışmayı bugün Ankara Kızılay’da, Sakarya’da, Konur Sokak’ta, Yüksel Caddesi’nde farklı farklı kitlelerin ve toplulukların kalabalık olduğu alanlarda çalışmalar yürütüyoruz. Bugün de ‘Senin Hakkın’ adlı broşürlerimizle birlikte çalışmamızı devam ettiriyoruz. Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’nin ‘bize katılın’ çağrısıyla birlikte bir üye formu içerisinde çalışma yapıyoruz. Yaklaşık yarım saat içerisinde bine yakın gönüllü oluşturduk. Halkımız çok Genel Başkan’a ve Altılı Masa’nın oluşturacağı 13. Cumhurbaşkanı adaylığı ile ilgili umutlu, o yüzden büyük bir ilgiyle bu çalışmayı devam ettiriyoruz.”