Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Millet İttifakı’nın ikinci tur görüşmelerinin son toplantısının ardından, "Ortak bir anlayışla mutabakata vardığımız değerli genel başkanların her birine teşekkür ediyorum" dedi.

KARAMOLLAOĞLU: “SİYASİLER BİRBİRLERİNE DÜŞMAN GRUPLAR DEĞİLLER...BİR ŞEY OLDUĞUNDA İTHAMA KALKMAK, KARŞI TARAFA SALDIRMAK BİZLERİN GÖREVİ OLMAMALI" KARAMOLLAOĞLU: “SİYASİLER BİRBİRLERİNE DÜŞMAN GRUPLAR DEĞİLLER...BİR ŞEY OLDUĞUNDA İTHAMA KALKMAK, KARŞI TARAFA SALDIRMAK BİZLERİN GÖREVİ OLMAMALI"

Millet İttifakı’nı oluşturan altı siyasi partisinin genel başkanlarının Saadet Partisi Genel Merkezi’nde bugün saat 14:00’te başlayan toplantısı yaklaşık 6 saat sürdü.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğindeki toplantıya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal katıldı.

Temel Karamollaoğlu, toplantının ardından sosyal medya hesabında "Ortak bir anlayışla mutabakata vardığımız değerli genel başkanların her birine teşekkür ediyorum" paylaşımını yaptı.