İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, bugün terör saldırısında yaralanan polisleri tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

Ankara'da İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü nizamiye girişi önünde bugün sabah saatlerinde bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda yalanan iki emniyet mensubu Ankara İbni Sina Hastanesi’nde tedavi altına alındı. İYİ Parti Sözcüsü ve Ankara Milletvekili Kürşad Zorlu, saldırıda yaralanan emniyet mensuplarını hastane ziyaret etti.

Zorlu, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabında şu mesajı paylaştı:

FİNLANDİYA BÜYÜKELÇİSİ HAMALAİNEN: NATO'YA ÜYELİĞİMİZİ ONAYLAYAN TÜRKİYE VE DİĞER ÜYELERE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ. İSVEÇ'İN NATO ÜYELİĞİNİN DE TÜRKİYE VE MACARİSTAN TARAFINDAN ONAYLANMASINI DİLİYORUZ FİNLANDİYA BÜYÜKELÇİSİ HAMALAİNEN: NATO'YA ÜYELİĞİMİZİ ONAYLAYAN TÜRKİYE VE DİĞER ÜYELERE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ. İSVEÇ'İN NATO ÜYELİĞİNİN DE TÜRKİYE VE MACARİSTAN TARAFINDAN ONAYLANMASINI DİLİYORUZ

“Bugün Ankara’da gerçekleşen menfur saldırıda yaralanan kahraman polislerimizi ve ailelerini tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in geçmiş olsun dileklerini ilettik. Çok şükür durumları iyi ve tedavileri sürüyor. Allah onlardan razı olsun! Bu hain saldırılara karşı Türk Milleti her daim tek yürek, tek yumruk olacaktır.”