Haber: OKTAY YILDIRIM - Kamera: ADEM KARABAYIR

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Küçükalioğlu Vakfı’nın organizasyonunda, hayırseverlerin bağışladığı çamaşır yıkama ve kurutma TIR’ını, Kartal’dan deprem bölgesi Hatay’a uğurladı. İmamoğlu, “Deprem bölgesinde uzun süre daha insanların bu tür mobil ihtiyaçları sürecek. Orada emeklerimiz devam ediyor” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu; belediye ile Küçükalioğlu Vakfı’nın organizasyonunda, hayırseverlerin bağışladığı çamaşır yıkama ve kurutma makinelerini bugün, deprem bölgesi Kartal’dan Hatay’a uğurladı.

İmamoğlu, süreçte katkısı geçenlere teşekkürlerini iletti.

İmamoğlu, “Deprem bölgesinde uzun süre daha insanların bu tür mobil ihtiyaçları sürecek. Tabii bir yandan orada emeklerimiz devam ediyor. Farklı işlerde, farklı katkılar çıkıyor; onları tamamlıyoruz. Bu da bu rutinde ihtiyaç olunan bir saha. İyi olmuş. Orada zaten bizim koordinasyon ekibimiz güçlü. Zaten onlarla eşleşecekler, beraber çalışacaklar” dedi.

 

 

İZMİR KAHVECİLER ODASI BAŞKANI KIRDI’DAN ÇAY ZAMMINA TEPKİ: “FİYAT ARTIŞLARININ DURDURULMASI LAZIM, DURDURULMADIĞI TAKDİRDE KAPANAN İŞLETMELER OLACAK VE İŞSİZLİK ARTACAK" İZMİR KAHVECİLER ODASI BAŞKANI KIRDI’DAN ÇAY ZAMMINA TEPKİ: “FİYAT ARTIŞLARININ DURDURULMASI LAZIM, DURDURULMADIĞI TAKDİRDE KAPANAN İŞLETMELER OLACAK VE İŞSİZLİK ARTACAK"