23 Kasım Çarşamba günü, Homm Days’de uykusuna önem verenlerin buluşması gerçekleşti. Wellbeing Uzmanı Pelin Bozkurt Bilgiç, “Uyku Ritüelleri”, “Uykuya Hazırlık”, “Uyku ve Sirkadiyen Ritim” konularında güzel bilgiler paylaştı. Pelin Bozkurt Bilgiç söyleşinin sonunda katılımcılara özel bir wellbeing deneyimi yaşattı.

  GÜZEL BİR GÜN İYİ BİR UYKU İLE BAŞLAR!   WELLBEING UZMANI PELİN BOZKURT BİLGİÇ “UYKU RİTUELLERİ”   SÖYLEŞİSİ İLE HOMM DAYS’DEYDİ

23 Kasım Çarşamba günü, Homm Days’de uykusuna önem verenlerin buluşması gerçekleşti. Wellbeing Uzmanı Pelin Bozkurt Bilgiç, “Uyku Ritüelleri”, “Uykuya Hazırlık”, “Uyku ve Sirkadiyen Ritim” konularında güzel bilgiler paylaştı. Pelin Bozkurt Bilgiç söyleşinin sonunda katılımcılara özel bir wellbeing deneyimi yaşattı.

Söyleşiye katılanlar arasında İlkem Öztürk, Aslı Şen, Begüm Gazioğlu, Ebru Zeynep Altay, Nathalie Suda gibi isimler ve Homm Days’in kurucusu Duyguhan Paşabeyoğlu vardı. Katılımcılar uyku ritüellerini dikkatle dinledi. Uyku Rituelleri, akşam yemeğini erken yiyip saat 23.00’de melatonin hormonunun en yüksek olduğu sırada uyumak. 16 saatlik gece açlığı sürecince büyüme hormonunun çalışmasını sağlamak ki bu sırada, hücreler yenilenir detoks yapılır. Melatonin, serotoninin öncü hormonu olduğundan iyi bir uyku gün içinde pozitif enerji kaynağıdır.  Diğer ritüeller; ılık bir duş ve epsom tuzu ile ayak banyosu, rahat, doğal kumaşlı pijama kullanılması, dişleri fırçalamak, oda ısısını düşürmek, uyumadan önce notlar alıp beyni rahatlatmak, gün içinde gerçekleşen güzel olayları düşünüp şükretmek, esneme hareketleri, başa ve boyuna masaj, yastığa lavanta uçucu yağ damlatmak, papatya, rezene, yasemin gibi bitki çayları içmek…

Söyleşide; yatak, nevresim takımları, yorgan, yastık, pijama gibi uykunun vazgeçilmezlerinin doğru seçilmesinin önemi de konuşuldu.

Kalitesi, dokusu ya da tasarımını severek aldığımız; nevresim takımı, yatak örtüsü, pike, masa örtüsü gibi ürünler, ihtiyacı karşılamanın yanı sıra ruhumuza da iyi gelir, gustomuzu yansıtır. Modern, sade şıklığı, kalitesi ve hikayesi ile Türkiye’den dünyaya açılan bir marka olan Homm Days’in ürünleri ruhumuza iyi gelen seçenekler sunuyor.

 

Homm Days; kaliteli ve sade yatak tekstili ürünleri üretip dünyanın dört bir yanına dağıtma misyonuyla 2021 yılında İstanbul’da kuruldu. Yerli üretim felsefesine ek olarak, “Sadeliğin ihtişamı”nı hedefleyen Homm Days; minimalliği ve şıklığı birleştiren ürünler ile niş bir alanda konumlanıyor.

DENEYİMLİ İLETİŞİMCİ LEVENT KADAGAN İZ İLETİŞİM’DE DENEYİMLİ İLETİŞİMCİ LEVENT KADAGAN İZ İLETİŞİM’DE

Adres:

Galataport Paket Postanesi 1.Kat Kemankeş Karamustafa Paşa Caddesi No:42, Beyoğlu https://www.hommdays.com                                             https://www.instagram.com/hommdays/                                                          

 preview image

 Galataport Paket Postanesi’ndeki adresinde; huzurlu ve şık ortamı ile kapılarını açan Homm Days’in koleksiyonu; nevresim takımları, yatak örtüleri, pikeler, vegan pijamalar, göz bantları, masa örtüleri ve soya mumlarından oluşuyor. Masa ve salon dekoru için özel parçalar da bulunuyor. Tamamen yerli üretim olan ürünlerde en yüksek kalite kumaşlar kullanılıyor. Homm Days'deki ürün gamlarının isimleri, bu verimli topraklarda kurulmuş ve bugünkü modern dünya düzeninin temellerini oluşturan antik medeniyetlerin isimlerinden oluşuyor:

Sumerians, Babylon, Akkadians, Assyrin …

Homm Days’in tüm ekibi; kaliteden ödün vermeden “Müşterileri memnuniyeti ve konforu” önceliği ile çalışıyor. Homm Days markası, eğitimini İngiltere’de tamamlayan; 12 seneyi aşkın süredir Paşabeyoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi, Duyguhan Paşabeyoğlu tarafından kurulmuştur. Paşabeyoğlu, antik medeniyetlerin isimlerini verdiği koleksiyonlarında Türkiye’nin arkeolojik zenginliğine de dikkat çekiyor.

Sorularınız için: T.I.M.E. PR 0 555 363 53 43