TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA MİLLİ SPORCULAR YARIN 9 SPOR DALINDA MÜCADELE EDECEK

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda milli sporcular yarın 9 spor dalındaki yarışmalarda mücadele edecek.

Gündem 24.07.2021, 18:06
TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA MİLLİ SPORCULAR YARIN 9 SPOR DALINDA MÜCADELE EDECEK

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda milli sporcular yarın 9 spor dalındaki yarışmalarda mücadele edecek.

Milli sporcular, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın üçüncü gününde, yarın Türkiye'yi temsilen 9 spor dalında yarışacak. Sporcular ve yarışların saati şöyle:

“-Artistik cimnastik elemelerinde Nazlı Savranbaşı / 09.10 (TSİ)

-Atıcılık 10 metre havalı tüfek elemelerinde Ömer Akgün / 07.00 (TSİ)

-Eskrim flöre son 64 turunda İrem Karamete / 04.55 (TSİ)

-Halter 67 kilogramda M. Furkan Özbek / 13.50 (TSİ)

-Kürek tek çifte (M1x) çeyrek finalinde Onat Kazaklı / 05.40 (TSİ)

-Taekwondo 57 kilogram son 16 turunda Hatice Kübra İlgün / 06.20 (TSİ)

-Taekwondo 68 kilogram son 16 turunda Hakan Reçber / 07.00 (TSİ)

-Türkiye-Çin kadın voleybol grup maçı / 10.25 (TSİ)

-Yelken laser radial 1-2. yarışlarda Ecem Güzel / 06.00 (TSİ)

-Yelken rüzgar sörfü 1-2-3. yarışlarda Onur Cavit Biriz / 06.00 (TSİ)

-Yelken rüzgar sörfü 1-2-3. yarışlarda Dilara Uralp / 09.00 (TSİ)

-Yüzme 200 metre serbest seçmelerde Baturalp Ünlü / 13.21 (TSİ)

-Yüzme 400 metre serbest seçmelerde Beril Böcekler / 14.12 (TSİ)

-Yüzme 400 metre serbest seçmelerde Merve Tuncel / 14.18 (TSİ)”

banner257
Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Oturduğunuz binanın 6.5 ve üstü büyüklüğünde bir depreme dayanacağını düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 28 Eylül 2021
İmsak 05:26
Güneş 06:50
Öğle 13:00
İkindi 16:20
Akşam 18:59
Yatsı 20:19
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 7 16
2. Trabzonspor 7 15
3. Altay 7 15
4. Beşiktaş 7 14
5. Hatayspor 7 13
6. Konyaspor 7 13
7. Alanyaspor 7 13
8. Kayserispor 7 11
9. Karagümrük 7 11
10. Galatasaray 7 11
11. Sivasspor 7 9
12. Adana Demirspor 7 9
13. Antalyaspor 7 8
14. Gaziantep FK 7 8
15. Başakşehir 7 6
16. Kasımpaşa 7 6
17. Malatyaspor 7 6
18. Göztepe 7 5
19. Giresunspor 7 2
20. Rizespor 7 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 7 19
2. Ankaragücü 7 15
3. Erzurumspor 7 15
4. Eyüpspor 7 13
5. Bandırmaspor 7 12
6. Tuzlaspor 6 11
7. Samsunspor 6 10
8. Kocaelispor 6 10
9. Manisa FK 7 9
10. Menemenspor 7 8
11. Gençlerbirliği 7 8
12. Boluspor 6 7
13. İstanbulspor 6 7
14. Altınordu 7 7
15. Adanaspor 7 6
16. Denizlispor 7 6
17. Balıkesirspor 6 6
18. Bursaspor 7 5
19. Ankara Keçiörengücü 6 4
Takımlar O P
1. Liverpool 6 14
2. Man City 6 13
3. Chelsea 6 13
4. M. United 6 13
5. Everton 6 13
6. Brighton 5 12
7. West Ham 6 11
8. Aston Villa 6 10
9. Brentford 6 9
10. Arsenal 6 9
11. Tottenham 6 9
12. Watford 6 7
13. Leicester City 6 7
14. Wolverhampton 6 6
15. Crystal Palace 5 5
16. Southampton 6 4
17. Newcastle 6 3
18. Leeds United 6 3
19. Burnley 6 2
20. Norwich City 6 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 7 17
2. Real Sociedad 7 16
3. Sevilla 6 14
4. Atletico Madrid 7 14
5. Rayo Vallecano 7 13
6. Barcelona 6 12
7. Real Betis 7 12
8. Valencia 7 11
9. Osasuna 7 11
10. Athletic Bilbao 7 10
11. Villarreal 6 8
12. Mallorca 7 8
13. Espanyol 7 6
14. Cádiz 7 6
15. Elche 7 6
16. Celta de Vigo 6 4
17. Levante 7 4
18. Granada 6 3
19. Deportivo Alaves 6 3
20. Getafe 7 0

Gelişmelerden Haberdar Olun

@