Dünyada bir ilki Türkiye’de başlatarak, market ürünlerini dakikalar içinde kullanıcılarla buluşturan Getir’in su markası Kuzeyden, VakıfBank Spor Kulübü’nün su sponsoru oldu.

TOGG: ELEKTRİKLİ T10X MODEL ARAÇLAR, 953 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIŞA SUNULACAK TOGG: ELEKTRİKLİ T10X MODEL ARAÇLAR, 953 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIŞA SUNULACAK

Dünyada bir ilki Türkiye’de başlatarak, market ürünlerini dakikalar içinde kullanıcılarla buluşturan Getir’in su markası Kuzeyden, VakıfBank Spor Kulübü’nün su sponsoru oldu.

Türkiye Basketbol ve Voleybol Milli Takımları’nın resmi su sponsoru olan Kuzeyden, bu alanda yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Kuzeyden, voleybolda 5 kez CEV Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, 4 kez de FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonluğu bulunan VakıfBank Spor Kulübü’nün su sponsoru oldu.

Spora destek vermekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “Getir olarak 3 kıtada, 9 ülkede hizmet veriyoruz. Avrupa’nın hızlı market sektöründeki ilk decacorn’u olduk. VakıfBank Spor Kulübü de voleybolda bir dünya markası. FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda ve CEV Şampiyonlar Ligi’nde birçok kez şampiyon olarak dünya çapında göğsümüzü kabarttı. Getir ve VakıfBank Spor Kulübü bugüne kadar olan başarılarıyla Türkiye’nin gurur kaynağı oldu. Başarılarıyla adından söz ettiren VakıfBank Spor Kulübü ile imzaladığımız bu sponsorluktan ve VakıfBanklı voleybolcuların Kuzeyden su içecek olmasından mutluluk duyuyoruz” dedi.

2018 YILINDAN BERİ VOLEYBOL VE BASKETBOLA DESTEK VERİYOR

Getir, kurulduğu günden bu yana sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor.
Kuzeyden markasıyla; Basketbolda A Milli Erkek ve A Milli Kadın Basketbol Takımları’na, erkeklerde Ümit (U20), Genç (U19, U18), Yıldız’a (U16, U15) ve kadınlarda Ümit (U20), Genç (U18), Yıldız’a (U16, U15); voleybolda Kadın ve Erkek A Milli Takımlar’a, Efeler ve Sultanlar Ligi’ne, alt yaş gruplarına ve Kupa Voley’e sponsor olarak desteğini sürdürüyor.

 

ADVERTORIAL YAYIN