Farklı çizgileri, özenli kumaş seçimi ve dikişleri ile moda dünyasının favori markaları arasına ismini yazdıran Eyyo, göz alıcı yeni sezon koleksiyonuyla tüm tarzları kucaklamaya hazır. Spor, spor şık ya da klasik tüm tarzların kendilerine yakışacak parçaları kolayca bulabileceği geniş yeni sezon koleksiyonunda, gömlek ve elbise modellerinden crop üstlere, iç giyim parçalarından abiye modellere kadar sayısız parça yer alıyor. Renk ve kumaş seçimleriyle dikkat çeken koleksiyon gencinden ileri yaş grubuna kadar tüm yaş ve yaşantılara uygun alternatifler içeriyor.

Firmanın web sitesine https://www.eyyo.com.tr/ adresinden giriş yapabilirsiniz.

Sezonun en trend elbise modellerini koleksiyonunda sergileyen Eyyo, mini, midi ya da maksi boy elbise arayanlar için oldukça ilgi çekici alternatifler sunuyor. Hem gömlek elbise modellerinde hem de oversize elbise tasarımlarında desenli kumaşlara yer veren marka, spor giyime kolaylıkla uygulanabilecek elbise seçeneklerine imza atıyor.

SEZON TRENDLERİ EYYO KOLEKSİYONLARINDA

TÜRK KAHVE MAKİNESİ İLE PRATİK VE LEZZETLİ KAHVE HAZIRLAMA TÜRK KAHVE MAKİNESİ İLE PRATİK VE LEZZETLİ KAHVE HAZIRLAMA

Geçtiğimiz günlerde çok sayıda yeni tasarımı koleksiyonuna ekleyen Eyyo, sezona renkli ve etkili bir giriş yapmaya hazır. Özellikle aksesuar kategorisinde ürün çeşitliliğini artıran markanın, alt giyim ve üst giyim kategorisine eklediği birbirinden özgün tasarımlar yoğun ilgi görüyor. Renk ve desen seçimleriyle farklılığını ortaya koyan marka, sezonun hem modern hem de klasik desenlerle son derece renkli geçeceğinin de müjdesini veriyor.

Sezona damga vuracak eşsiz tasarımlara ev sahipliği yapan Eyyo koleksiyonunda tepeden tırnağa bütünlük için hemen her tür giyim parçasını bulabilmek mümkün. İç giyim kategorisinde sağlık, rahatlık ve şıklığı bir arada sunan özgün tasarımlara yer veren marka hem günlük hem de fantezi giyim için alternatifler sunuyor. Elbise modelleri altında ya da crop üstlerle bir arada kullanabileceğiniz esnek ve dikişsiz iç giyim parçaları ile hem konfor hem de şıklığa kolayca sahip olabilirsiniz.

KALİTE VE ŞIKLIK UYGUN FİYATLARLA EYYO’DA

Eyyo, yeni sezon koleksiyonları da dahil olmak üzere birçok üründe geçerli kısa süreli indirim kampanyası ile kullanıcılarına şıklığı ve kaliteyi çok daha uygun fiyatlarla sunuyor. Gömlek, crop ya da elbise modellerinden iç giyim ya da aksesuar çeşitlerine, alt giyim modellerinden üst giyim ürünlerine kadar aradığınız tüm parçalara Eyyo güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi uygun ödeme seçenekleriyle kolayca tamamlayıp ürünlerinizi Türkiye’nin hemen her noktasından güvenle teslim alabileceğinizi de hatırlatalım.

 

ADVERTORIAL YAYIN