Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam Ülke TV- Kanal 7 ortak yayını sırasında rahatsızlandı. Kısa bir aranın ardından canlı yayına devam edildi ve Erdoğan, “Bugün yoğun kampanya çalışmaları vardı ve bu kampanya çalışmaları sebebiyle de midemi ciddi manada üşütmüşüm. Bir ara acaba programı iptal etsek yanlış anlaşılır mı diye düşündüm. Dedim ki artık söz verdik gideceğiz. Bu yoğun mesai içinde bizde zaman zaman böylesi durumlarla karşılaşıyoruz. Sizlerden ve seyircilerimizden helallik diliyorum” açıklamasını yaptı. 

TİP’TEN HAYDARPAŞA’DA CAN ATALAY İÇİN EYLEM… SERA KADIGİL: “HATAY HALKININ İRADESİ, SARAY REJİMİNE HİZMET EDEN BİR GRUP TARAFINDAN ESİR TUTULUYOR” TİP’TEN HAYDARPAŞA’DA CAN ATALAY İÇİN EYLEM… SERA KADIGİL: “HATAY HALKININ İRADESİ, SARAY REJİMİNE HİZMET EDEN BİR GRUP TARAFINDAN ESİR TUTULUYOR”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam Ülke TV- Kanal 7 ortak yayınına katıldı. Erdoğan, yayın sırasında rahatsızlandı ve canlı yayına bir süre ara verildi.

Aranın ardından Erdoğan, 14 Mayıs seçim kampanyası çalışmaları esnasında midesini üşüttüğünü belirtti. Erdoğan’ın rahatsızlığına ilişkin konuşması, AKP’nin resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Erdoğan, şunları söyledi:

“Bugün yoğun kampanya çalışmaları vardı ve bu kampanya çalışmaları sebebiyle de midemi ciddi manada üşütmüşüm. Bir ara acaba programı iptal etsek yanlış anlaşılır mı diye düşündüm. Dedim ki artık söz verdik gideceğiz. Bu yoğun mesai içinde bizde zaman zaman böylesi durumlarla karşılaşıyoruz. Sizlerden ve seyircilerimizden helallik diliyorum.”