CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 14 Mayıs’ta yapılacak milletvekilliği seçimi için adaylık başvurusu yapmadığını açıkladı. Özkoç, “13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’yla yasamada beraber uzun bir yol yürüdük. Yürütmede de birlikte yol yürümeye devam edeceğiz. Bu sebeple milletvekilliği adaylık başvurusu yapmadım ancak CHP çatısı altında aktif siyasete devam edeceğim. Demokratik, güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Geliyor gelmekte olan” açıklamasını yaptı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için adaylık başvurusu yapmadığını açıkladı. Özkoç’un konuyla ilgili bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

TBMM BAŞKANVEKİLİ KARACA, CAN ATALAY’I CEZAEVİNDE ZİYARET ETTİ: “ANAYASAL HAKLARINI KULLANARAK DERHAL TAHLİYE EDİLMESİ GEREKİYOR” TBMM BAŞKANVEKİLİ KARACA, CAN ATALAY’I CEZAEVİNDE ZİYARET ETTİ: “ANAYASAL HAKLARINI KULLANARAK DERHAL TAHLİYE EDİLMESİ GEREKİYOR”

“13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’yla yasamada beraber uzun bir yol yürüdük. Yürütmede de birlikte yol yürümeye devam edeceğiz. Bu sebeple milletvekilliği adaylık başvurusu yapmadım ancak CHP çatısı altında aktif siyasete devam edeceğim. Demokratik, güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Geliyor gelmekte olan.”