Düzce’nin Yığılca ilçesi Dutlar Köyü mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.Sefer DEMİR / DÜZCE (İGFA) - Düzce’den Yığılca istikametine gitmekte olan Ferdi O yönetimindeki 54 ABE 694 plakalı otomobil ile aynı yönde seyreden plakası henüz öğrenilemeyen Mevlüt K. yönetimindeki odun yüklü traktör çarpıştı.

Çarpışmanın etkisi ile 54 ABE 694 plakalı otomobil sürücüsü Ferdi O ve araç içerisinde bulunan Meryem O ile traktör sürücüsü Mevlüt K yaralandı.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil servis ekipleri sevk edildi.

Yaralılar olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Düzce Üniversitesi Araştırma ve Geliştirme Hastanesi ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldılar.

SDD, İNSAN HAKLARI ÖDÜLÜ’NÜ CAN ATALAY’A VERDİ. AHMET ŞIK: “HAPİSHANE TECRÜBEM OLDUĞU DÖNEMDE, BENİM ADIMA VERİLEN ÖDÜLLERİ O ALMAYA GİDERDİ. ŞİMDİ BEN DE ONUN ADINA VERİLEN BİR ÖDÜLÜ ALMAYA GELDİM. İSTERDİM Kİ KENDİSİ ALABİLSEYDİ BU ÖDÜLÜ” SDD, İNSAN HAKLARI ÖDÜLÜ’NÜ CAN ATALAY’A VERDİ. AHMET ŞIK: “HAPİSHANE TECRÜBEM OLDUĞU DÖNEMDE, BENİM ADIMA VERİLEN ÖDÜLLERİ O ALMAYA GİDERDİ. ŞİMDİ BEN DE ONUN ADINA VERİLEN BİR ÖDÜLÜ ALMAYA GELDİM. İSTERDİM Kİ KENDİSİ ALABİLSEYDİ BU ÖDÜLÜ”

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.