Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, bugün Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kurulu marjında New York’da ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’la görüştü. Görüşmede, iki ülke arasındaki ilişkilerin daha üst bir seviyeye çıkarılması için atılabilecek somut ve yapıcı adımlar konusunda görüş alışverişinde bulunulurken, Karadeniz Tahıl Girişimi, İsveç’in NATO üyeliği ve Karabağ’daki son gelişmeler de ele alındı.

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, BM 78. Genel Kurulu marjında New York’da ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’la bugün bir görüşme gerçekleştirdi. Dışişleri Bakanlığı'nın bilgilendirmesine göre yaklaşık 45 dakika süren görüşme başbaşa yapıldı.

İSTANBUL’DA ARANAN KİŞİLERE YÖNELİK GENİŞ ÇAPLI OPERASYON: 67 ŞÜPHELİ YAKALANDI İSTANBUL’DA ARANAN KİŞİLERE YÖNELİK GENİŞ ÇAPLI OPERASYON: 67 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Görüşmede, iki ülke arasındaki ilişkilerin daha üst bir seviyeye çıkarılması için önümüzdeki dönemde atılabilecek somut ve yapıcı adımlar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Görüşmede ayrıca, Karadeniz Tahıl Girişimi, İsveç’in NATO üyeliği ve Karabağ’daki son gelişmeler de ele alındı.