ERKAN BAŞ: “SADECE CAN ATALAY’IN ÖZGÜRLÜĞÜ ENGELLENMEMEKTEDİR, AÇIK İFADE EDİYORUZ, HATAY HALKININ İRADESİ GASP EDİLMİŞTİR. HATAY HALKININ SÖZÜNÜN TBMM’YE TAŞINMASI ENGELLENMİŞTİR” ERKAN BAŞ: “SADECE CAN ATALAY’IN ÖZGÜRLÜĞÜ ENGELLENMEMEKTEDİR, AÇIK İFADE EDİYORUZ, HATAY HALKININ İRADESİ GASP EDİLMİŞTİR. HATAY HALKININ SÖZÜNÜN TBMM’YE TAŞINMASI ENGELLENMİŞTİR”

CHP ABD Temsilcisi Yurter Özcan, Twitter hesabında; "New York’taki Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosluğumuza bir saldırı olmuş. Çok geçmiş olsun. O vandalların az çok kim olduğunu tahmin ediyoruz da… azıcık adam olsalar bizler ordayken gelirlerdi" paylaşımını yaptı.

CHP ABD Temsilcisi Yurter Özcan, bugün New York'taki Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosluğu'na yapılan saldırıya ilişkin Twitter hesabından açıklama yaptı. Özcan, saldırının fotoğraflarını paylaşarak şöyle dedi:

"New York’taki Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosluğumuza bir saldırı olmuş. Çok geçmiş olsun. O vandalların az çok kim olduğunu tahmin ediyoruz da… azıcık adam olsalar bizler ordayken gelirlerdi."