Ağustos ve eylül aylarında düzenlenen Castrol VECTON Roadshow sona erdi. Etkinlikler kapsamında, Türkiye genelinde 32 ilde 35 sanayi sitesi ziyaret edilerek ustalar ile bir araya gelindi. 

Ağır vasıtalara ekstra performans sağlayan Castrol VECTON’un ağustos ve eylül ayları boyunca sanayi sitelerindeki ticari ve ağır vasıta servislerini ziyaret ederek ustalar ile bir araya geldiği roadshow sona erdi. Türkiye genelinde 32 ildeki 35 önemli sanayi sitesinde düzenlenen etkinliklerde, motor teknolojisindeki son gelişmeler ve Castrol VECTON’un sunduğu çözümler hakkında bilgilendirme yapıldı. Yaklaşık 15 bin kilometre yol kat edilen roadshow boyunca sanayi sitelerine kurulan tanıtım alanlarında 3 bin 600 ustayla doğrudan iletişime geçilerek ödüllü birçok aktivite düzenlendi.  

CASTROL VECTON ROADSHOW USTALARDAN İLGİ GÖRDÜ  

Türkiye’nin farklı bölgelerine ulaşan roadshow ile ticari ve ağır vasıta servislerindeki ustalarla Castrol VECTON’un yıllara dayanan karşılıklı güven ilişkisi daha da sağlamlaştırıldı. Ağustos ve eylül ayları boyunca ziyaret edilen 32 ildeki 35 sanayi sitesindeki servislerden ve ustalardan büyük ilgi gören roadshowda gerçekleştirilen interaktif sunumlara da yoğun katılım oldu. Roadshowun ziyaret ettiği sanayi sitelerindeki servisler ve ustalar, Castrol ürün ve çözümlerinden beklentilerini de doğrudan aktarma şansına kavuştular. Farklı iklim ve yol koşullarında araçlarının üstün performans göstermesini isteyen TIR, kamyon ve otobüs sürücülerinin en çok tercih ettiği ürünlerden olan Castrol VECTON’daki son gelişmeler hakkında bilgilendirilen ustalar, ağır iş tempolarının arasında keyifli vakit geçirme imkanına da kavuştular. Castrol’den yapılan açıklamada, bu tür etkinliklere çok önem verildiği ve gelecek dönemlerde de sürdürüleceği vurgulandı. 

Castrol, dünyada 120 yılı aşkın süredir, Türkiye’de de 67 yıldır faaliyet göstererek zorlu şartlar altında yüksek performans sağlayan, ileri teknolojiye sahip yağlar geliştiriyor. 

Beş kıtada ve 140 ülkede yer alan Castrol, Türkiye’deki İstanbul merkez ofisinden 10 ülkenin yönetimini yapıyor. Castrol MAGNATEC, Castrol EDGE, Castrol VECTON, Castrol CRB Turbomax ve Castrol POWER1 markaları ile öne çıkan kurum; otomobil, ticari araç ve motosikletler için ürettiği yağlara ek olarak endüstri, deniz, hava ve enerji sektörlerine de madeni yağ üretiyor. 

‘TÜRK AY MİSYONU’NA TEKNOPARK İSTANBUL İMZASI ‘TÜRK AY MİSYONU’NA TEKNOPARK İSTANBUL İMZASI

Dünyanın önde gelen araç üreticileri ile ortak mühendislik çalışmaları yürüterek lider araç markalarının orijinal dolum yağı olan Castrol’ün Avrupa ve Afrika’daki 8 üretim tesisinden biri Gemlik’te yer alıyor ve burada üretilen madeni yağlar 24 ülkeye ihraç ediliyor. 

Karada, havada, denizde ve hatta uzayda yakalanan teknolojik başarıların merkezinde yer alan yağlar üreten Castrol, 21 kez Dünya Kara Hız Rekoru’nun kırılmasında da rol aldı. NASA, 1960’lardan beri tercih ettiği Castrol teknolojisine, Mars’a 2020 yılında gönderdiği Perseverance Rover aracında da yer verdi.

ADVERTORİAL YAYIN