ADVERTORIAL YAYIN 

 

ANADOLU VAKFI’NIN BURS PROGRAMINA BAŞVURULAR 30 EYLÜL’DE SONA ERECEK ANADOLU VAKFI’NIN BURS PROGRAMINA BAŞVURULAR 30 EYLÜL’DE SONA ERECEK

Günümüzde bir istekten öte ihtiyaç olan araba almak artan fiyatlar neticesinde ulaşılması zor bir duruma geldi. Bu nedenle belli bir peşinatı olmayanlara büyük kolaylık sunan Birevim taksitle araba almak için en iyi seçenek oluyor.

Özellikle dar gelirli aileler için bir hayal olan araba alma fikrini hayallerin ötesine taşıyan Birevim kurmuş olduğu sistemle peşinata gerek kalmadan faizsiz ve kredisiz araba sahibi yapıyor.

Müşterilerine her türlü kolaylığı ve avantajı sağlayan sistem kişiye özel planlama yaparak her bütçeye hitap eden seçenekleri ile borçlanmadan araç almalarına vesile oluyor.

Sunduğu kampanyalar ve sağladığı araç finansmanı ile tasarruf sahiplerine senetle araba alma konusunda büyük imkanlar tanıyan Birevim, daha kolay ve rahat ödeme koşulu ile araç sahibi olmayı sağlıyor.

PEŞİNATSIZ SENETLE ARABA ALMA

Artan araba fiyatlarına eklenen faiz artışı araba almak isteyenleri kara kara düşündürmeye başladı. Sıfır araç almak isteyen bir birey hem yüksek tutarda kredi çekmesi gerekecek hem de aylık ciddi rakamlar ödeme yapmak zorunda kalacaktır.

Bütün bunlara gerek kalmadan senetle taksitli araba alma yolunu tercih ederek yüksek tutarlı ödemeler yerine kendi tasarruf imkanlarınız ölçüsünde aylık ödemelerle araç sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca kredi çekmek istediğinizde karşınıza çıkan Findeks kredi notu veya diğer durumlar belgeler istenmeksizin sadece kimlikliğinizle Birevim şubesine başvurarak işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

KREDİSİZ PEŞİNATSIZ ARABA ALMA FIRSAT VE KOLAYLIĞINI KAÇIRMAYIN

En çok tercih edilen tasarruf şirketlerinden olan Birevim, kişilere tasarruf sağlama aşamasında hatırı sayılır finansman desteğiyle ciddi anlamda tasarruf sağlamalarına imkân veriyor. Bu bağlamda bireylerin günümüzde en çok tercih ettiği peşinatsız ve kredisiz araç alma istediğini gerçekleştiriyor.

Ayrıca en iyi araç finansmanı yöntemleri ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere senetle vadeli olarak araç alma olanağı tanıyor. Müşterilerine özel olarak hazırlanmış avantajlı ve kampanyalı ödeme seçenekleri ile hiçbir peşinat ödemeden kısa zamanda araç sahibi olmaları için her türlü desteği sağlıyor.

BİREVİM’LE FAİZSİZ ARABA SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ

Senetli araç finansmanı yöntemi ile her bütçeye uygun ödeme koşulları tasarlayan Birevim, faizsiz araç almak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Ayrıca bunu sıfır peşinatla yaparken vadeli araba almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.

Bireyler kendi gelir ve aylık ödemek istediği tutarlar çerçevesinde araba sahibi olurken Birevim taksitle araba alma fikrinizi hayata geçiriyor. Üstelik bunu kredisiz ve kefilsiz yapmanızı sağlıyor.

Peşinatsız Senetle Araba Almak İsteyenler Ne Yapmalı?

Peşinatsız araba almak isteyenlere farklı ve özel seçenekler sunan kuruluşlar arasından Birevim ile iletişime geçmek peşinatsız, senetle vadeli araba almak isteyenlerin ilk atacağı adım olmalıdır.

Tüm kampanya ve ödeme seçenekleri arasında detaylı bilgi aldıktan sonra size özel sunulan teklifler çerçevesinde uygun olanı seçerek içinize sinerek, gönül rahatlığıyla araba sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca ilk etapta şubeye gitmeden 444 23 53 Birevim iletişim hattından merak ettiğiniz soruların cevabını alarak sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

BİREVİM’LE PEŞİNATSIZ SENETLE ARABA ALMAK HANGİ AVANTAJLARI SAĞLAR?

Son iki, üç yılda artan araç piyasasıyla değil peşinatsız araba almak kredi ve diğer seçeneklerle bile bireylerin zevk ve arzusuna göre araba alması iyice zorlaştı. Bu durumdan dolayı hayallerini erteleyen kişilere büyük avantajlar sunan Birevim hayallerinizi gerçekleştirmek için birbirinden özel ve güzel avantajlı paketler hazırladı.

Bunlardan biri olan ve en çok tercih edilen peşinatsız araba almanın avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

Vade farkı ödemeden gelir durumunuza göre aylık ödeme miktarı belirleyebilirsiniz.

Dilediğiniz küçük taksitler ile bütçenizi zorlamadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemin sunduğu kolaylıklardan olan Türkiye’nin her yerinden sıfır ya da ikinci el fark etmeksizin araç tercihi yapabilirsiniz.

Kredi ve faizden uzak durmak istiyorsanız. Bu istediğinizi sıfır faiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Noter huzurunda yapılan kura sonucu sıranız geldiğinde aracınızı alabilirsiniz.

Alacağınız aracın bedelini ve aylık tasarruf miktarınızı gözden geçirdikten sonra size en yakın Birevim şubesine giderek detaylar hakkında bilgi almakla kalmayıp aslında çok zor gibi görünen araba alma düşüncenizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca en hızlı ve kolay şekilde taksitle araba al fikrini gerçekleştiren Birevim avantaj ve kampanyalarına kolayca erişebilirsiniz.

 

ADVERTORIAL YAYIN