Yemen eski Ulaştırma Bakanı'nın oğlu Musaeed Ahmed Musaeed Hussein tedavi için babasını hastaneye götürdüğü sırada, İstanbul Beyoğlu’nda dün 69 yaşındaki Türk vatandaşı kadına çarptı. Ağır yaralanan Pakize Özer, hastaneye kaldırılırken Hussein hakkında yurt dışına çıkış yasağı şeklinde adli kontrol hükümleri uygulanmıştı. Bugün ise Hussein'in adli kontrol şartı ev hapsi olarak değiştirildi. 

İstanbul Beyoğlu’nda dün 12.30'da Yemen eski Ulaştırma Bakan’ının oğlu Musaeed Ahmed Musaeed Hussein, tedavi için babasını hastaneye götürdüğü esnada Pakize Özer'e çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere düşerek ağır yaralanan Özer yoğun bakımda tedavi altına alındı. Gözaltına alınan Hussein ise aynı gün çıkartıldığı mahkemece yurtdışına çıkış yasağı şeklindeki adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Ahmed Musaeed Hussein'in yurt dışına çıkış yasağı şeklindeki adli kontrol şartı bugün ev hapsine çevrildi. 

TEDAVİ AMACIYLA TÜRKİYE'YE GELMİŞLER

İYİ PARTİ'NİN, "BURSA'DA KEŞFEDİLEN FAY HATTININ VE TEHLİKELERİNİN ARAŞTIRILMASI" ÖNERİSİ, TBMM'DE AKP VE MHP MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ İYİ PARTİ'NİN, "BURSA'DA KEŞFEDİLEN FAY HATTININ VE TEHLİKELERİNİN ARAŞTIRILMASI" ÖNERİSİ, TBMM'DE AKP VE MHP MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ

Edinilen bilgiye göre Yemen eski Ulaştırma Bakan’ı Ahmed Musa’aed Husseın Haidrah (77) hasta olduğu için tedavi amacıyla oğlu Musaeed Ahmed Musaeed Hussein (27) ile birlikte Türkiye’ye geldi. Yemenli eski Bakan, oğlunun kullandığı araçla hastaneye doğru seyir halindeyken cadde üzerinde yolun karşısına geçmek isteyen Pakize Özer’e (69) çarptı. Kaza sonucu yere savrulan Özer, başını yere çarpması sonucu ağır şekilde yaralandı ve tedavisi halen sürüyor.

Kaynak: anka