Beylikdüzü Belediyesi’nin kasım ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında yetişkin ve çocuk tiyatrolarından konserlere kadar çok sayıda etkinlik sanatseverlerle buluşacak.

Beylikdüzü Belediyesi’nin sanatseverleri bir araya getirdiği kültür ve sanat etkinlikleri kasım ayında da dolu dizgin devam ediyor. Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nin (BAKSM) ev sahipliği yapacağı etkinlikler kapsamında Sır, Veda, Bir Halk Düşmanı, Etekler ve Pantolonlar, Korkuyu Beklerken, Hastalık Hastası, Ne Oynuyoruz, Gelin Tanış Olalım, Erkek Aklı Oksimoron ve Alevli Günler adlı tiyatro oyunları sahnelenecek.

ÇOCUKLARA ÖZEL OYUNLAR

Kasım ayında çocuklar için de Küçük Prens, Peter Pan,  Kırmızı Başlıklı Kız, Shrek Karlar Ülkesi, Ceviz Adam Müzikali, Lemi Abi Çocuk Kulübü ve Mini Mini Bir Kuş Müzikali sahnelenecek. Beylikdüzü Belediye Tiyatrosu oyuncularının hazırladığı ücretsiz çocuk oyunlardan Ormanın Koruyucuları 8-19 Kasım’da, Dedektif Lole ise 22 Kasım-3 Aralık’ta çocukların beğenisine sunulacak.

ÖZGÜN MÜZİĞİN BAŞARILI TEMSİLCİLERİ BAKSM’DE

Kasım ayı boyunca müzik dünyasının ünlü isimlerine de ev sahipliği yapacak olan Beylikdüzü Sahnesi’nde 8 Kasım Çarşamba günü saat 20.30’da özgün müziğin sevilen isimlerinden Ahmet Aslan, 14 Kasım Salı günü saat 20.30’da ise Ezginin Günlüğü müzikseverlerle buluşacak.

Sanatseverler, www.beylikduzu.istanbul adresindeki etkinlik takviminden tüm detaylı bilgiye ulaşabilecek.