"The Future Healthcare İstanbul Konferansı” için geri sayım başladı "The Future Healthcare İstanbul Konferansı” için geri sayım başladı

(İZMİR) - Bayraklı Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren esnafın sorunlarını çözmek ve işlemleri daha hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla Başkan İrfan Önal’ın talimatıyla Esnaf Masası kurdu. 

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, seçim döneminde verdiği sözlerden birini daha hayata geçirdi. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü bünyesinde kurulan Esnaf Masası, ilçede faaliyet gösteren esnafın işleriyle ilgilenecek, sorunlara kalıcı çözümler bulunacak ve talep ve öneriler doğrultusunda çalışmalar yürütülecek. 

Başkan Önal, “Esnafımızın beklentilerine doğru şekilde karşılık vererek iletişimimizi artıracağız. Aynı zamanda sorunlara da hızlı ve kalıcı çözümler bulmak için çalışacağız. Bayraklı’yı birlikte yöneteceğiz” dedi.

Belediye ana hizmet binası 3. katındaki birimde Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü’nden birer personel görev yapacak. Esnaf Masası ile iletişime geçmek isteyenler, 477 20 00’dan yetkililere ulaşıp bilgi alabilecek.

Kaynak: anka