Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, esnaf ziyaretlerini otogar esnafları ile sürdürdü.Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren firmaların yazıhanelerini tek tek ziyaret ederek çalışanlarla sohbet eden Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, otogar esnaflarının isteklerini ve beklentilerini dinleyerek çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundu. 

Esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileyen Savran, yolculuk yapmak üzere terminalde bulunan vatandaşlarla da sohbet ederek iyi yolculuklar diledi.

Savran, daha sonra beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Dirikoç ile birlikte terminal taksi durağındaki esnaflarla bir araya geldi.

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA SİLAHLI SALDIRI AÇIKLAMASI: “ŞANTİYE GÖREVLİSİ ŞÜPHELİ ŞAHSIN TABANCASI İLE 7-8 EL ATEŞ ETTİĞİ BEYAN EDİLMİŞTİR. ŞÜPHELİ ŞAHIS OLAYDA KULLANILAN TABANCA İLE YAKALANMIŞTIR” İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NA SİLAHLI SALDIRI AÇIKLAMASI: “ŞANTİYE GÖREVLİSİ ŞÜPHELİ ŞAHSIN TABANCASI İLE 7-8 EL ATEŞ ETTİĞİ BEYAN EDİLMİŞTİR. ŞÜPHELİ ŞAHIS OLAYDA KULLANILAN TABANCA İLE YAKALANMIŞTIR”