Antalya Büyükşehir Belediyesi Sarısu Kadınlar Plajı, 29 Mayıs Pazartesi günü hizmete açılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketi ANET A.Ş. tarafından işletilen Sarısu Kadınlar Plajı, kış sezonunda yürütülen bakım onarım çalışmalarının ardından yeni sezona hazır hale getirildi. Girişin ücretsiz olduğu Sarısu Kadınlar Plajı, 29 Mayıs’ta kapılarını açacak. 

Sarısu Kadınlar Plajı'nda haftanın 7 günü sabah saat 08.00’den akşam saat 18.00’e kadar sadece kadınlara hizmet sunuluyor. Saat 18.00’dan sonra ise tüm vatandaşlar plajın imkanlarından yararlanabiliyor. 

Kış boyunca hummalı bir çalışma yürüttüklerini ve sezona hazır olduklarını söyleyen Kadınlar Plajı Sorumlusu Ceren Tuğay, şu bilgileri verdi:

“TÜM KADINLARI PLAJA BEKLİYORUZ”

 “Tüm kadınlarımızı plajımıza bekliyoruz. Burası Türkiye’nin ilk kadınlar plajı ben de burada bir kadın yönetici olarak çalışmaktan gurur duyuyorum. Bu alanda cankurtarandan güvenlik ve hizmet personeline herkesin kadın olduğu bir kadroya sahibiz. Kadınlar plajımızda, kadın misafirlerimiz için günlük ihtiyaçlarına yönelik restoran, kafe, butik ve kadınlar hamamı olmak üzere birçok sosyal alanlar mevcut. 29 Mayıs Pazartesi günü kadınlarımız için plajımız hizmet veremeye başlayacak.”