Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesis olarak yenilediği Barbaros Çay Bahçesi hizmete açıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesis olarak yenilediği Barbaros Çay Bahçesi hizmete açıldı.

QUA Granite konsept bayisi ile Azerbaycan’da QUA Granite konsept bayisi ile Azerbaycan’da

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Caddesi üzerinde yer alan Barbaros Çay Bahçesi’nde başlattığı yenileme çalışmasını tamamladı. Barbaros Çay Bahçesi, yeniden hizmet vermeye başladı. Açık oturma alanı 120, kapalı alan 80 olmak üzere toplam 200 kişiye hizmet verebilecek Barbaros Çay Bahçesi’nin 500 metrekarelik dış bölüm alanı ise çocukların oynayabilmesi için çimlendirildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde sosyal tesis olarak hizmet verecek olan Barbaros Çay Bahçesi, ilk gününde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Barbaros Çay Bahçesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Şirketi EKDAĞ A.Ş. tarafından işletilecek.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Barbaros Çay Bahçesi’nin buluşma yerleri olduğunu söyleyen Özer Bilgi, “Çok güzel olmuş. Eski halini de çok iyi biliriz. Biz, Antalyalılar olarak mutluyuz” dedi.

Gülhan Olkun, “Her gün burada spor yaparken ne zaman açılacak diye soruyordum. Açıldığı ilk gün hemen geldim. Çok güzel olmuş” diye konuştu. 

Nilay Sezgin ise “Burası çok güzel. Manzarasıyla tertemiz pırıl pırıl bir yer olmuş. Ne zaman açılacağını takip ediyordum. Çok memnun kaldık. Muhittin Başkanımıza teşekkür ederiz” dedi.